.šport
.týždeň

Talenty tejto generácie

.pavol Gašpar .časopis .šport 29.05.2016

Žiadne nesmelé okúňanie, pár zápasových minút s cieľom nič nepokaziť. Neopozeraní tínedžeri vtrhli na scénu majstrovstiev sveta bez nováčikovského klišé o získavaní skúseností, zato s poriadnou dávkou talentu a vierou, že môžu rozhodovať zápasy. A aj ich rozhodovali.

.týždeň

Bod zlomu

.pavol Gašpar .časopis .šport 15.05.2016

Tak pekne sa tie majstrovstvá začali. Dva zápasy, dve výhry, plný počet bodov, skóre 9:2. Zradný prvý duel proti Maďarom bol síce vzdialený od idylickej prechádzky a v tretej tretine sme súperovi povolili viac, ako je zdravé, no psychicky nabudenému outsiderovi sme viac ako jeden gól nedovolili.

.týždeň

Leicester City: 10 paradoxov

.peter Bálik .filip Olšovský .časopis .šport 08.05.2016

Na to, že Elvis vstane z mŕtvych, vypísala jedna stávková kancelária kurz 5 000:1. Na víťazstvo Leicesteru City v Premier League bol kurz úplne rovnaký.

.týždeň

Svätý grál pre Nitru

.denis Schvarcz .časopis .šport 01.05.2016

„Titul znamená pre Nitru strašne veľa. Priniesli sme do mesta svätý grál, už sme si mysleli, že je pre nás pohár pre majstra nedosiahnuteľný,“

.týždeň

Super Bowl 50

.bohumil Stejskal .časopis .šport 14.02.2016

Stojedenásť miliónov televíznych divákov len v USA, ďalšie milióny vo zvyšku sveta, k nim vypredaný nový štadión San Francisco 49ers na západe Ameriky, ...

.týždeň

Slalomový ošiaľ

.oľga Hamadejová .časopis .šport 24.01.2016

Veronika Velez-Zuzulová a Petra Vlhová. Vďaka tejto dvojici prežíva slovenské lyžovanie sezónu, aká tu ešte nebola.

.týždeň

Lyžiarska kométa vystrelila zaslúžene

.andrej Fuksa .časopis .šport 10.01.2016

Keď sa Petra Vlhová pri svojej premiére v slalome Svetového pohára dostala do najlepšej pätnástky, mnohí jej predpovedali veľkú budúcnosť.