Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.šport
.týždeň

Päťhviezdičková Barcelona

.marcel Merčiak .časopis .šport 14.06.2015

Bolo to finále prekonávajúce všetky očakávania. Berlín korunoval skvelú sezónu Barcelony. Xavi nedal za kariérou v drese blaugranas víťaznú bodku, ale víťazné tri bodky. Barca dobyla treble 2015.

.týždeň

Trenčín futbalový

.marcel Merčiak .časopis .šport 31.05.2015

Vyše tri desaťročia to bolo hokejové mesto. Zimný štadión Pavla Demitru zdobia štyri majstrovské postery. Ale teraz je pod Čákovým hradom na ťahu futbal. AS Trenčín sa stal prvýkrát ligovým majstrom.

.týždeň

Mladá šachová nádej

.tomáš Kolár .alexander Riabov .časopis .šport 24.05.2015

Slovenský šach v súčasnosti disponuje nejedným mladým talentom. K tým najjagavejším a zároveň najperspektívnejším nesporne patrí aj Milan Pacher. Má ešte iba dvadsaťštyri rokov a v poslednom čase zbiera jeden úspech za druhým.

.týždeň

Najlepší z najhorších

.martin Petro .časopis .šport 17.05.2015

Prví medzi zachránenými, takto sme dopadli. Cieľom bolo štvrťfinále, želaním semifinále a tajným snom nejaká pekná medaila. Ak sa obmedzíme iba na čierno-biely svet výsledkov, tak je jasné, že sme neuspeli. A to sme sa k bratrancom do takmer domáceho prostredia tak tešili.

.týždeň

Ťažký ľahký prvý polčas

.bohumil Stejskal .časopis .šport 10.05.2015

Na vyžrebovanie, aké Slovensku prisúdili pre Majstrovstvá sveta 2015 v Ostrave, sa nikto súdny sťažovať nemohol. Siedmi súperi v základnej skupine boli v podstate zoradení od najľahších po ťažkých. Prvé štyri zápasy mali Slováci vyhrať, ideálne zakaždým za tri body.

.týždeň

Česť až na druhom mieste

.filip Olšovský .časopis .šport 25.04.2015

Túto sobotu sa v americkom Los Angeles odohrá zápas, aký nemá v histórii boxu obdobu. Pri snahe o opísanie jeho rozmerov padajú cifry, z akých sa zatočí hlava aj človeku, ktorý nikdy v živote ranu vypchatou rukavicou nedostal.

.týždeň

Pocit z výhry nezostarne

.bohumil Stejskal .časopis .šport 18.04.2015

Desiaty titul majstra za posledných 29 rokov. V Extralige neboli medzi štyrmi najlepšími len v rokoch 2000 a 2001, posledných osem ročníkov strávili vo finále. Majstrami sú piatykrát za posledných sedem sezón. Hokejisti HC Košice.

.týždeň

Straka + Chovanec = výbuch

.marcel Merčiak .časopis .šport 12.04.2015

Dve sparťanské legendy nepozdvihli Slovan, zostala po nich chabá práca a veľa otáznikov. František Straka bol trénerom belasých necelé štyri mesiace, Jozef Chovanec necelý polrok.

.týždeň

Pohoda a paráda

.marcel Merčiak .časopis .šport 05.04.2015

Kráčame chodníkom, na akom sme nikdy neboli. Nevídane, pevne, odhodlane. Prvý polčas kvalifikácie ME 2016 vo futbale bol bravúrou nášho národného tímu. Pridáva sa k tomu už pozoruhodná séria 8 víťazstiev.

.týždeň

Legendy a mladíci

.bohumil Stejskal .časopis .šport 05.04.2015

Hráči slávnych mien, vracajúci sa pred koncom kariéry na domáce ľady, a mladíci, ktorých priezviská majú šancu podobne zľudovieť, ťahali slovenskú hokejovú extraligu. Ôsmykrát za sebou Košice a premiérovo Banská Bystrica skrížili hokejky vo finále ročníka 2014/15.