Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň tretí

.ivana Bartoková .názory 01.05.2011

Pri príchode na štadión stretávame Paľa Gašpara, ktorý zápas Rusov so Slovincami nekomentuje, takže si užíva chvíľu voľna. Bavíme sa o tom, že v novej hale prakticky nie sú zlé miesta a spoločne konštatujeme, že raz za čas si treba pozrieť hokej hneď spoza plexiskla - až tam človek precíti, čo sú to za rany, keď sa hráči zrazia pri mantineli.

.týždeň

Taká jedna konferencia

. .názory 01.05.2011

V piatok usporiadala Generálna prokuratúra v hoteli Bôrik konferenciu o otázkach týkajúcich sa postavenia prokuratúry: s mimoriadne pôsobivým obsadením. 

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň druhý

.ivana Bartoková .názory 30.04.2011

Zo zápasu Fínsko - Dánsko (5:1) sme si prišli pozrieť len poslednú tretinu, dosť na to, aby sme videli, že Fíni prišli so silným mužstvom. Už na tomto zápase bolo v hľadisku viac ako 20 veľkých českých zástav, takže už poobede bolo jasné, kto tu bude večer doma.

.týždeň

Radičová: Máme v skrini kostlivcov

.martin Hanus .názory 30.04.2011

Pár dní pred druhým kolom voľby generálneho prokurátora ju Dobroslav Trnka požiadal o neformálne stretnutie. „Viackrát som si kládla otázku, čo bolo cieľom tohto stretnutia,“ hovorí v rozhovore pre .týždeň premiérka Iveta Radičová.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň prvý

.ivana Bartoková .názory 30.04.2011

Úvodný zápas sme si pozreli z miest neďaleko televíznych kamier, z ktorých sme sledovali už prípravné zápasy. Po prekvapujúcom víťazstve Nemcov 2:0 nad Rusmi sme skočili na polievku a nejakú bagetu.

.týždeň

Dve miliardy pred obrazovkou!

.eva Čobejová .názory 29.04.2011

Britskí republikáni museli byť sklamaní. Na ich trucpodniku, ktorým chceli deklasovať pompéznu kráľovskú svadbu, sa vraj zišlo len okolo dvesto ľudí. A kráľovskú svadbu v priamom prenose sledovali dve miliardy ľudí. Neuveriteľné číslo!

.týždeň

Janiš vypovedal

.marek Vagovič .názory 28.04.2011

Poslanec SDKÚ, ktorý navrhol za generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, sa minulý týždeň zastavil na polícii. Čo povedal vyšetrovateľom?

.týždeň

„Nejde vo mně, nejde vo tebe... De vo ty děcka!“

.marína Gálisová .názory 28.04.2011

Keď ide o deti, všetci v sebe nájdeme zásoby mravného rozhorčenia i nadmerné vedomie povinnosti. (Aj postava Bolka Polívku v Kurvahošigutentágu.) Štát ho nachádza predovšetkým – napokon, jednou z jeho úloh je vyhľadávať údajné nedostatky reality a potom ich s veľkou pompou naprávať.

.týždeň

Prokurátor Kováčik v akcii

.marek Vagovič .názory 27.04.2011

Špeciálny prokurátor sa navonok tvári, že kritické články o jeho osobe nestoja za reč. Okamžite po ich zverejnení v .týždni však podal trestné oznámenie. Čoho sa bojí tento chýrny strážca zákonnosti?

.týždeň

Wilsonic sa vracia

.juraj Kušnierik .názory 27.04.2011

Zatiaľ len vo svojej menšej podobe, ale predsa: najbratislavskejší festival je späť.