Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Trnka u prezidenta

. .názory 13.05.2011

Presne týždeň pred tajnou voľbou generálneho prokurátora sa bol Dobroslav Trnka porozprávať s prezidentom Ivanom Gašparovičom.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň trinásty

.ivana Bartoková .názory 12.05.2011

Severské štvrťfinálové derby má pre nás emocionálny náboj, ktorý celkom výstižne opísal Majakovskij veršom "pasy Dánov a rôznych iných Švédov".

.týždeň

Porušenie ľudských práv? Nebuďte smiešni

.jaroslav Daniška .názory 12.05.2011

Slovenská vláda hlasovala o zriadení výboru pre homosexuálne práva. Neprešlo to o jeden hlas. Strašná správa.

.týždeň

Naozaj sú všetci zlodeji?

.martin Hanus .názory 12.05.2011

Zdá sa, akoby už nadobro zvíťazila predstava, že pokiaľ ranné vydanie novín neodhalí nejakú kauzu – nech je jej celospoločenský význam akýkoľvek – a nežiada povalenie aspoň vysokopostaveného úradníka, tak sa čitateľovi ani neoplatilo v ten deň zobudiť.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň dvanásty

.štefan Hríb .názory 11.05.2011

Od budúceho roku sa hrajú majstrovstvá sveta novým systémom, v ktorom nebude možné vyradiť v jedinom zápase mužstvo, ktoré dovtedy vyhralo všetky svoje zápasy.

.týždeň

Košice (sa) vyznamenali

.martin Droppa .názory 10.05.2011

V metropole východu krajiny slávili. Deň mesta Košice iskril bohatými kultúrnymi i spoločenskými podujatiami. Dominovalo vyznamenávanie Cenou mesta Košice, udelenou sedemnásty raz jednotlivcom a kolektívom, ktorí sa nejakým spôsobom zapísali do histórie mesta.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň jedenásty

.ivana Bartoková .názory 09.05.2011

Posledný zápas Slovenska na týchto majstrovstvách (proti Dánsku) priniesol konečne našu jasnú prevahu, pekné akcie, góly (hoci nie z tých pekných akcií) a presvedčivé víťazstvo. A priniesol ešte niečo oveľa dôležitejšie a krajšie.

.týždeň

.týždeň získal 10 svetových cien

.štefan Hríb .názory 09.05.2011


S radosťou oznamujeme, že zo svetovej fotožurnalistickej súťaže The Best of Photojournalism si .týždeň aj tento rok odniesol ocenenia za obrazové editovanie časopisu.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň desiaty

.ivana Bartoková .názory 08.05.2011

Rozdelenie Československa bola pekná blbosť, ale v konečnom dôsledku to predsa len má určité, nepríliš významné, ale predsa výhody. Napríklad tú, že ak naši vypadnú, ešte sú tu druhí naši, ktorým môžeme ďalej veselo fandiť.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň deviaty

.ivana Bartoková .názory 07.05.2011

Pred zápasom dlho hovoríme s Mišom Hudecom. Ani on nevidí budúcnosť nášho hokeja nádejne. K zápasu povie len to, že teraz to bude ľahšie, lebo našim málokto verí. Zaujímavé.