Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň deviaty

.ivana Bartoková .názory

Pred zápasom dlho hovoríme s Mišom Hudecom. Ani on nevidí budúcnosť nášho hokeja nádejne. K zápasu povie len to, že teraz to bude ľahšie, lebo našim málokto verí. Zaujímavé.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň ôsmy

.štefan Hríb .názory

Na siedmy deň sme, tak ako sa má, oddychovali. Na ôsmy deň sme opäť v hale, celkom pohltení zápasom Nemcov s Fínmi. Naše prehry majú aj kladné stránky.

.týždeň

Prečo Pakistan

.andrej Bán .názory

Abbottabád. Mesto, cez ktoré som na jar 2006 po zemetrasení v Kašmíre a Severozápadnej pohraničnej provincii (NWFP) často jazdil s mojim pakistanským priateľom Kamranom. V tom čase sa tam už ukrýval bin Ládín.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň šiesty

.ivana Bartoková .názory

Nech nám to Dáni s Lotyšmi odpustia, ale ich zápas bol prvý, z ktorého sme nevideli ani minútu (a pritom sa to ukázal byť dôležitý zápas, vďaka ktorému budeme hrať s Dánmi, ktorí nám síce vedia niekedy dať aj šesť gólov za jednu tretinu, ale aj tak by to mal byť príjemnejší súper, ako Lotyši).

.týždeň

Za toto mám platiť?

.juraj Kušnierik .názory

"Mám platiť za vyjadrenie názoru niekoho iného?" pýta sa na facebooku Štefan. "Zarábajte, chlapci, ale nie na mne," odkazuje nám na tom istom mieste Emil.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň piaty

.ivana Bartoková .názory

V zápase Slovinsko - Nemecko išlo vlastne len o to, aby sa hráči nezranili. Išli sme sa pozrieť len na druhú polovicu a videli sme, podľa očakávania, veľa korčuľovania, málo osobných súbojov a po remíze 2:2 víťazstvo Nemcov v trestných strieľaniach.

.týždeň

Mesto plné reklám

.tatiana Kratochvílová .názory

Keď cestujeme tou istou trasou, všímame si na nej iba zmeny. Veci, ktoré sú dlhodobo nezmenené prakticky nevnímame.

.týždeň

Trikrát: Nemci v Bratislave, zaťatý Mikloš a Kmotríkov Cupaník

.martin Hanus .názory

Po dlhej pauze sa vraciame s rubrikou Trikrát na okraj: tentoraz o bratislavskom ťažení Uwe Kruppeho, bláznivom pokračovaní vojny Mikloš-Radičová a o obnovení sanatória Koch.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 – deň štvrtý

.ivana Bartoková .názory

Sťažnosti hráčov na kvalitu ľadu v bratislavskej hale sem tam pokračujú (hoci taký Havlát ľad pochválil). Ľudia, ktorí majú ľad na starosti, však robia všetko, čo sa dá. Trávia na štadióne takmer všetok čas, dávajú do toho celú svoju energiu, neustále niečo merajú a vylepšujú. Pritom nemajú zaplatené nijaké nadčasy, a ich plat je smiešny. Pes je niekde zakopaný, ale u ľadárov to nebude.

.týždeň

Ján Pavol II. a televízia Markíza

.jaroslav Daniška .názory

K pápežovi Jánovi Pavlovi sa dnes hlásia všetci. Až to niekedy uráža pamäť.