Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Odhalenie: žmýkal som s Hríbom!

.juraj Kušnierik .názory

Nový čas priniesol šokujúci materiál o tom, ako Štefan Hríb žmýka verejnoprávne médium. Keďže som dlhé roky stál spolu s ním pri žmýkačke, dovolím si priniesť niekoľko pikantných odhalení.

.týždeň

S Branuškom Jobusom

.juraj Kušnierik .názory

V stredu podvečer nás v redakcii navštívil Branuško Jobus. Urobili sme veľký rozhovor, ktorý si môžete prečítať v najnovšom .týždni. Tu je len zopár ukážok.

.týždeň

Zbabelec Šufliarsky - aktualizované

.marek Vagovič .názory

Bývalý policajt, ktorý je v kontakte s prokurátorom Šufliarskym, tvrdí, že mafián Karol Mello sa už na Slovensku nenachádza.

.týždeň

Trnka: Strieľali po mojej rodine

.marek Vagovič .názory

Bývalý generálny prokurátor tvrdí, že o povolenie jazdiť po hrádzi žiadal preto, že na auto jeho syna niekto strieľal. Ako prišla jeho rodina k domu v Hamuliakove, však ani dnes nevysvetlil. Na časopis .týždeň, ktorý spochybnil jeho majetkové pomery, podá žalobu.

.týždeň

Užime si chvíľku slávy

.eva Čobejová .názory

Na webovej stránke SME svieti práve ako najčítanejší text analýza od redaktorky Lidových novín. Píše o tom, ako premyslene a sebavedomo sa Slovensko správalo pri udeľovaní pôžičiek Grécku. Slovensko prosto zohralo v prípade pôžičiek európskych peňazí pre Grécko úlohu toho milého decka, čo skríklo, že cisár je nahý. A zahanbilo tak tých väčších a múdrejších. Príjemný pocit, nie?

.týždeň

Keď Goliáš kritizuje Dávida

.ivana Bartoková .názory

V sobotu usporiadalo OKS malé posedenie pri príležitosti prvého výročia extrémne úspešnej kampane s tromi prasiatkami.

.týždeň

Spišiak: Podsvetie plánovalo moju vraždu

.marek Vagovič .názory

Pred niekoľkými rokmi vymyslela mafia konštrukciu, že Jaroslav Spišiak zobral úplatok 300-tisíc korún. Keď sa ukázalo, že ide o podvrh, vyšetrovateľ chcel obviniť ľudí z podsvetia, ktorí celú akciu zinscenovali. Generálny prokurátor Trnka mu v tom však zabránil, tvrdí v rozhovore pre .týždeň policajný prezident Spišiak.

.týždeň

Zora a kultúrne Košice. Ehm,...

.juraj Kušnierik .názory

Zora Jaurová v projekte Košice EHMK 2013 zrejme končí. Čo vy na to, Košičania?

.týždeň

List dúhovým veľvyslancom

.martin Hanus .názory

22 slovenských občanov adresovalo 20 veľvyslancom list, v ktorom vyjadrili nesúhlas so škandalóznym vyhlásením veľvyslancov v prospech Dúhového pochodu.