Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Vierolomný zlepenec či nevesta pre každého

. .názory

Naozaj nehrozí pravicovej koalícii „alternatíva“?

.týždeň

Z numerologickej dielne Rafaela Rafaja

.eva Čobejová .názory

Vo volebnej centrále SNS som si vzala volebné noviny SNS a potom doma som sa do nich začítala. Teda len do jedného článku s názvom Numerológia a čísla politických strán.

.týždeň

Prvá tlačovka Ondreja Šotha v SND

.eva Čobejová .názory

V povolebnom chaose si novinárov prvýkrát pozvalo nové vedenie SND. Aula SND bola plná ľudí i emócií. Nový generálny riaditeľ Ondrej Šoth začal tlačovku sebavedomou vetou: vyhlásil, že on zatiaľ neurobil žiadnu chybu.

.týždeň

Nevolili ste ma, ste blbci!

.jozef Ryník .názory

Takto by sa dala zjednodušiť reakcia Jána Slotu na prepad jeho strany vo voľbách. Namiesto sebareflexie, odstúpenia z pozície predsedu strany reagoval po svojom.

.týždeň

Cthulhu čaká

.marína Gálisová .názory

Na Slovensku, hoci to vždy tak nevyzerá, nežije až toľko nacionalistov. Možno tu naozaj prevláda oná neslávne preslávená holubičia nátura. Niežeby sme boli načisto mierumilovní, ale v pravej chvíli dáme prednosť domácemu pokoju. A to je dobre, aj keď tejto pravej chvíli často predchádza aspoň formálne zatínanie pästí a prskanie jedovatých slín.

.týždeň

Zopár prekvapení

.juraj Kušnierik .názory

Parlamentné voľby sa skončili. Na analýzy je asi ešte priskoro, na prvé dojmy nie.

.týždeň

Neviete koho krúžkovať? Načerpajte inšpiráciu

.martin Hanus .názory

Milí čitatelia, v sobotu nestačí iba voliť, ale aj krúžkovať, krúžkovať a krúžkovať. Nerozhodujete totiž len o tom, koľko strán (a s akou silou) bude zastúpených v parlamente, ale aj o tom, akí poslanci tam budú sedieť.

.týždeň

Kto pôjde voliť

.eva Čobejová .názory

Voľby nie sú povinnosťou, človek si pokojne môže dovoliť luxus nevoliť. Len je ťažké dopriať si ten luxus, keď človek tuší, kto voliť asi pôjde. Títo voliť zrejme pôjdu:

.týždeň

Vraj som preukázateľne klamal

.jozef Hašto .názory

Keď predstavitelia tejto vlády alebo nimi riadené orgány označia niekoho za klamára/ klamárku (napr. Hedvigu Malinovú, Bohumila Hanzela, Zuzanu Wienk)