Na MS v Nórsku ďalšia medaila pre Farkašovú, v obrovskom slalome získala striebro

.sita .šport 20.01.2022

Navádzač Henriety Farkašovej Michal Červeň sa zranil a odcestoval domov, Slovenku vo štvrtkovom obrovskom slalome sprevádzala Eva Trajčíková.

Slovenskí hádzanári na Majstrovstvách Európy

.martin Papšo .šport 18.01.2022

Trochu v tieni športových úspechov Petry a nešportových neúspechov Novaka sa odohrávajú Majstrovstvá Európy hádzanárov na Slovensku (a Maďarsku). Po základných skupinách, žiaľ, už bez našich.

Djokovič by sa mohol do Austrálie vrátiť skôr ako o tri roky, tvrdí premiér Morrison

.sita .šport 17.01.2022

Austrálske právo poskytuje určité dôvody na zrušenie trojročného zákazu vstupu do krajiny. To by Djokovičovi potenciálne umožnilo zúčastniť sa budúci rok na turnaji Australian Open, kde tento rok nemohol obhajovať svoj titul.

Vlhová v super G v Zauchensee na 18. mieste. Splnilo to svoj účel, vraví Slovenka

.sita .šport 16.01.2022

V hodnotení Svetového pohára naďalej vedie Američanka Mikaela Shiffrinová s 966 bodmi. Jej náskok pred druhou Vlhovou sa scvrkol na rozdiel 37 bodov.

Vlhová v sezónnej premiére na dlhých lyžiach v zjazde skončila na 26. mieste, potrebuje sa rozjazdiť

.sita .šport 15.01.2022

Veľký triumf po návrate do pretekov Svetového pohára po prekonaní koronavírusu oslávila Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová. Talianka Sofia Goggiová spadla.

Djokovičovi zrušili austrálske vízum po druhýkrát

.redakcia .šport 14.01.2022

Vyplýva to z rozhodnutia austrálskeho ministra pre imigráciu Alexa Hawka.

Svitko v predposlednej etape Rely Dakar napriek pádu skončil desiaty a celkovo je už jedenásty

.sita .šport 13.01.2022

V súťaži motocyklov opäť prišlo k zmene na čele celkového poradia, Francúza Adriena van Beverena na prvej priečke nahradil Brit Sam Sunderland.

Petra Vlhová získala malý krištáľový glóbus. V slalome Svetového pohára v​ Schladmingu skončila druhá

.sita .šport 11.01.2022

V hre je ešte 200 slalomových bodov, Petra Vlhová však má pred Američankou Mikaelou Shiffrinovou náskok 220 bodov.

Vlhová je po prvom kole najrýchlejšia

.tasr .šport 11.01.2022

V rakúskom Schladmingu vedie o 27 stotín sekundy pred Nemkou Lenou Dürrovou. Na zhodnom treťom mieste sú Švajčiarka Wendy Holdenerová a Kanaďanka Ali Nullmeyerová s mankom 0,35 s. Druhé kolo začína 20:45.