Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Silný vetor odfúkol 2. kolo obrovského slalomu v Semmeringu. Vlhová prišla o šancu na víťazstvo

.sita .šport

Petra Vlhová práve v Semmeringu pred dvoma rokmi vyhrala prvé preteky SP v obrovskom slalome v kariére a dodnes na ne spomína ako na jedny z najpamätnejších.

Vlhová na čele obrovského slalomu v Semmeringu, Shiffrinovej v 1. kole nadelila 59 stotín

Petra Vlhová práve v Semmeringu pred dvoma rokmi vyhrala prvé preteky v obrovskom slalome v kariére a dodnes na ne spomína ako na jedny z najpamätnejších.

Vlhová nedokončila 1. kolo v pondelok v Courcheveli, prvýkrát v tejto sezóne bude bez bodov

Po odjazdení elitnej desiatky je na čele Američanka Mikaela Shiffrinová s náskokom 7 stotín pred Martou Bassinovou a 14 stotín pred ďalšou Taliankou Federicou Brignoneovou.

Petra Vlhová skončila tretia v obrovskom slalome v Courcheveli

Predstihla štvrtú Mikaelu Shiffrinovú, no bola pomalšia ako víťazka Marta Bassinová a Sara Hectorová. Po prvom kole si Vlhová zabezpečila fantastickú prvú pozíciu. V druhom kole však na trati spravila pár chýb, ktoré ju posunuli na tretie miesto.

Z lyžiarskej asociácie odišli viacerí členovia aj Vlhová. Jej otec odkazuje, že nechcú byť spájaní s ich praktikami

.sita .redakcia .šport

Dlhoročné problémy lyžiarov s vedením vyvrcholili vystúpením 46 športových klubov z Slovenskej lyžiarskej asociácie (SLA). Odchádzajúce kluby v sebe združujú približne 1317 členov. Odchádza tiež päť zo šiestich členov predsedníctva úseku alpských disciplín a jeden člen predsedníctva SLA.

Vyvolený Diego Maradona

.peter Bálik .šport .spoločnosť

Pred Leom Messim tu boli len dvaja futbalisti, ktorí súperili o titul najlepšieho hráča všetkých čias. Pelé a Maradona. Kým v minulosti sa prikláňali na stranu brazílskeho elegána, v posledných rokoch favorizujú skôr Diega Maradonu. Jeho smrť nám opäť pripomenula génia argentínskeho futbalu, ktorého si zamieňali s bohom.

Petra Vlhová triumfovala v obrovskom paralelnom slalome. Vyhrala už tretíkrát za sebou

.redakcia .sita .šport

V rakúskom stredisku Lech-Zürs zdolala vo finále Američanku Paulu Moltzanovú a zvíťazila už v tretích pretekoch Svetového pohára (SP) za sebou.