Svoje rozhodnutie oznámil po sobotňajšej prehre s Villarrealom.

Tenis: Sobolenková obhájila triumf v Melbourne

.sita .šport 27.01.2024

Napodobnila tak kúsok inej Bielorusky spred viac ako dekády.

Shiffrinová v Jasnej obhájila slalomové prvenstvo spred troch rokov

.sita .šport 21.01.2024

V súčte oboch kôl odsunula na druhú priečku Chorvátku Zrinku Ljutičovú, ktorá za ňou zaostal iba o 14 stotín sekundy.

Pre Vlhovú sa sezóna skončila, má poškodené väzy v kolene

.sita .šport 20.01.2024

Vlhová bola na svojej domovskej trati v Jasnej jednou z favoritiek obrovského slalomu, keďže pred tromi rokmi na rovnakom mieste zvíťazila.

Vlhová po páde vypadla v 1. kole obrovského slalomu v Jasnej

.redakcia .sita .šport 20.01.2024

Slovenská lyžiarka mala škaredý pád, po ktorom museli preteky prerušiť. Odviezli ju na saniach za potlesku tisícok fanúšikov.

Na Svetový pohár v lyžovaní dohliadne viac ako 300 policajtov, hasičov a záchranárov

.sita .šport 19.01.2024

Rezort vnútra sa na zabezpečenie pretekov pripravoval niekoľko mesiacov.

Slalom žien v rakúskom Flachau ovládla Shiffrinová, Vlhová po prvom kole viedla a napokon skončila druhá

.tasr .šport 17.01.2024

Mikaela Shiffrinová vedie v celkovom hodnotení Svetového pohára aj v poradí disciplíny o 25 bodov pred Petrou Vlhovou.

Slováci nepostúpili do semifinále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov, podľahli Fínom

.sita .šport 02.01.2024

Lídrom na ľade aj mimo neho bol útočník Adam Sýkora, ktorý ma na drese kapitánske „céčko“.

Petra Vlhová skončila piata v piatkovom slalome v Lienzi

.sita .šport 29.12.2023

Shiffrinová dosiahla už 93. triumf v pretekoch SP a v tomto smere je rekordérka.