Vlhová ovládla slalom v slovinskej Kranjskej Gore a priblížila sa k malému glóbusu

.sita .šport 09.01.2022

Preteky v Kranjskej Gore sú náhradou za Maribor, kde podmienky nedovoľovali organizáciu pretekov SP.

Vlhovej nevyšiel obrovský slalom v Kranjskej Gore a skončila pätnásta. Mohlo to byť aj lepšie, tvrdí Liptáčka

.sita .šport 08.01.2022

Víťazkou sa stala Švédka Sara Hectorová, ktorá viedla už po prvom kole. Triumfom sa prebojovala na čelo tohtosezónneho hodnotenia disciplíny.

Svitko je v celkovom poradí už siedmy

.sita .šport 07.01.2022

Neprejazdné úseky na trati piatkovej 6. etapy v okolí Rijádu tohtoročnej edície Rely Dakar v Saudskej Arábii spôsobili, že organizátori museli prerušiť súťaže motocyklistov a štvorkolkárov.

Petra Vlhová vyhrala slalom v Záhrebe, Snehovou kráľovnou sa stala tretíkrát za sebou

.sita .šport 04.01.2022

Ambiciózna Liptáčka vyhrala štyri z piatich slalomov aktuálnej súťažnej zimy (2x Levi, raz Lienz a Záhreb), len v americkom Killingtone skončila druhá za Shiffrinovou.

Petra Vlhová je po prvom kole líderkou slalomu v Záhrebe, druhá Shiffrinová na ňu stráca 64 stotín sekundy

Iba tri súperky za na Vlhovú strácajú menej ako sekundu - okrem Mikaely Shiffrinovej aj Wendy Holdenerová a Anna Swennová Larssonová.

Svitko je na Rely Dakar už v elitnej desiatke, v pondelok skončil siedmy

.sita .šport 03.01.2022

Aj pondelok bol pre jazdcov mimoriadne náročný po navigačnej stránke, čo nezvládli viacerí pretekári z čela a nabrali stratu.

Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov v Kanade predčasne končia

.sita .šport 30.12.2021

Svetový šampionát hokejistov do 20 rokov v kanadských mestách Edmonton a Red Deer predčasne končí. Medzinárodná hokejová federácia IIHF turnaj zrušila v stredu na zasadnutí direktoriátu, keďže ochorenie covid-19 potvrdili medzi hráčmi výberov Česka a Ruska. Už skôr mali koronavírus aj Američania, pred šampionátom aj Švajčiari, Fíni či Rakúšania.

Vlhová víťazkou slalomu v Lienzi a na čele hodnotenia sa výrazne vzdialila Shiffrinovej

.sita .šport 29.12.2021

Slovenská šampiónka dovŕšila päťdesiat pódiových umiestnení vo Svetovom pohári a 23 víťazstiev.

Hráčom roka 2021 sa stal obranca Tampy Bay Erik Černák, špeciálna cena pre Mariána Hossu

.sita .šport 28.12.2021

Erik Černák okrem absolútneho poradia ovládol aj hlasovanie o najlepšieho obrancu roka a stal sa druhýkrát v kariére držiteľom Ceny Róberta Švehlu.

Petra Vlhová skončila druhá v obrovskom slalome

Celkovo si Petra Vlhová pripísala 49. pódiové umiestnenie v pretekoch SP v kariére a šestnástykrát sa dostala na druhé miesto.