Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Trikrát na okraj

.martin Hanus .názory

Pri čítaní dnešnej Pravdy: o lekárovi Labašovi a Hedvige Malinovej, o myslení odborárov a tajomných úkazoch v Nižňanského STV.

.týždeň

Štefan Nižňanský je neslušný človek

.eva Čobejová .názory

Po dlhom čase som si prelistovala zopár Literárnych týždenníkov z jari a leta tohto roka. Ani ma tam nič veľmi neprekvapilo, až kým som nedošla po júnový rozhovor so Štefanom Nižňanským, riaditeľom Slovenskej televízie, ktorý s ním urobila Gabriela Rothmayerová.

.týždeň

Pohoda Backstage 01

.juraj Kušnierik .názory

Prišli sme do areálu. Prvý report zo zákulisia Pohody.

.týždeň

Najhorší hovorcovia

.martin Hanus .názory

Cuper, Tóthová, Macuška a tutti quanti urobili za Mečiara z pojmu "právny expert" to najhanlivejšie označenie. Za Fica zas nie je výhrou byť "hovorcom ministra". A úplnou hanbou je byť "hovorcom premiéra".

.týždeň

Kresťania z Kornu

.vladislav Gális .názory

K najpopulárnejším hudobným skupinám deväťdesiatych rokov patrili americkí Korn. Kapela, ktorá sa považuje za zakladateľov štýlu nu-metal, hoci sama sa od neho dnes dištancuje. Nečudo, nu-metal dávno vyšiel z módy.

.týždeň

O Pravdu je čoraz menší záujem

.eva Čobejová .názory

Zaujímavo sa vyvíja predajnosť denníka Pravda. Keď sa človek pozrie na čísla predaja, ktoré pravidelne zverejňuje kancelária ABC SR, okamžite mu napadne, že vo vydavateľstve Perex asi nevládne teraz veľké nadšenie a šéfovia tejto spoločnosti asi majú nad čím dumať.

.týždeň

Bafana, Bafana!

.juraj Kušnierik .názory

Včera ráno som sa vrátil z Južnej Afriky. Bol to krátky síce, ale nesmierne zaujímavý výlet...