Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň dvanásty

.štefan Hríb .názory

Od budúceho roku sa hrajú majstrovstvá sveta novým systémom, v ktorom nebude možné vyradiť v jedinom zápase mužstvo, ktoré dovtedy vyhralo všetky svoje zápasy.

.týždeň

Košice (sa) vyznamenali

.martin Droppa .názory

V metropole východu krajiny slávili. Deň mesta Košice iskril bohatými kultúrnymi i spoločenskými podujatiami. Dominovalo vyznamenávanie Cenou mesta Košice, udelenou sedemnásty raz jednotlivcom a kolektívom, ktorí sa nejakým spôsobom zapísali do histórie mesta.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň jedenásty

.ivana Bartoková .názory

Posledný zápas Slovenska na týchto majstrovstvách (proti Dánsku) priniesol konečne našu jasnú prevahu, pekné akcie, góly (hoci nie z tých pekných akcií) a presvedčivé víťazstvo. A priniesol ešte niečo oveľa dôležitejšie a krajšie.

.týždeň

.týždeň získal 10 svetových cien

.štefan Hríb .názory


S radosťou oznamujeme, že zo svetovej fotožurnalistickej súťaže The Best of Photojournalism si .týždeň aj tento rok odniesol ocenenia za obrazové editovanie časopisu.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň desiaty

.ivana Bartoková .názory

Rozdelenie Československa bola pekná blbosť, ale v konečnom dôsledku to predsa len má určité, nepríliš významné, ale predsa výhody. Napríklad tú, že ak naši vypadnú, ešte sú tu druhí naši, ktorým môžeme ďalej veselo fandiť.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň deviaty

.ivana Bartoková .názory

Pred zápasom dlho hovoríme s Mišom Hudecom. Ani on nevidí budúcnosť nášho hokeja nádejne. K zápasu povie len to, že teraz to bude ľahšie, lebo našim málokto verí. Zaujímavé.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň ôsmy

.štefan Hríb .názory

Na siedmy deň sme, tak ako sa má, oddychovali. Na ôsmy deň sme opäť v hale, celkom pohltení zápasom Nemcov s Fínmi. Naše prehry majú aj kladné stránky.

.týždeň

Prečo Pakistan

.andrej Bán .názory

Abbottabád. Mesto, cez ktoré som na jar 2006 po zemetrasení v Kašmíre a Severozápadnej pohraničnej provincii (NWFP) často jazdil s mojim pakistanským priateľom Kamranom. V tom čase sa tam už ukrýval bin Ládín.

.týždeň

Dojmy z MS 2011 - deň šiesty

.ivana Bartoková .názory

Nech nám to Dáni s Lotyšmi odpustia, ale ich zápas bol prvý, z ktorého sme nevideli ani minútu (a pritom sa to ukázal byť dôležitý zápas, vďaka ktorému budeme hrať s Dánmi, ktorí nám síce vedia niekedy dať aj šesť gólov za jednu tretinu, ale aj tak by to mal byť príjemnejší súper, ako Lotyši).

.týždeň

Za toto mám platiť?

.juraj Kušnierik .názory

"Mám platiť za vyjadrenie názoru niekoho iného?" pýta sa na facebooku Štefan. "Zarábajte, chlapci, ale nie na mne," odkazuje nám na tom istom mieste Emil.