Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Michal Magušin
.michal Magušin
V .týždni sa venuje predovšetkým politike. Robil šport v tlačovej agentúre, písal fejtóny o dedinskom futbale na študentský portál Inštinkt. Má rád šport, silné pivo a ozajstných intelektuálov, okolo ktorých sa posledné roky motal v USA a v Bratislave. Keď už toho bolo dosť, začal behať po uliciach Londýna s kamerou a točiť reportáže. Študentsky a potom s Financial Times. Pôsobí dôstojne a mierumilovne. Keď ale hrá futbal a nedarí sa, zúri. V mladosti bol bitkár. Bolo to nevyhnutné, vyrastal s piatimi bratmi a siedmimi sestrami.
.posledné
.týždeň

Dilema kritického voliča

.filip Olšovský .michal Magušin .denisa Gdovinová .časopis .politika 10.01.2016

Piaty marcový deň bude pre takmer dva milióny Slovákov úplne bežný deň. No istá časť obyvateľov Slovenska, ktorá pravidelne chodí k volebným urnám, ...

.týždeň

Rekviem pre SDKÚ

.michal Magušin .časopis .politika 03.01.2016

O pár týždňov, po parlamentných voľbách, sa s vysokou pravdepodobnosťou vytratí z parlamentu strana SDKÚ-DS. Jej torzo vedie do volieb Pavol Frešo ...

40 rokov od Charty 77

40 rokov od Charty 77

.oldřich Škácha .róbert Csere .michal Magušin .foto 01.01.2016

Tento rok si pripomíname 40. výročie vydania dokumentu Charta 77, ktorý kritizoval štátnu moc za nedodržiavanie ľudských práv.

Aký bol tento rok?
11:02

Aký bol tento rok?

.michal Magušin .video 18.12.2015

Na večierku .týždňa sme sa pýtali niektorých hostí, ako vnímajú rok 2015. /Redakcia sa ospravedlňuje za nekvalitný zvuk./

Kiska a Mikloško o .týždni a roku
12:24

Kiska a Mikloško o .týždni a roku

.eugen Korda .michal Magušin .video 18.12.2015

Na večierku .týždňa hovoril prezident o prekážkach v živote a František Mikloško predniesol slová útechy - ale inak sme sa všetci dobre bavili.

Vlhovej víťazné „Áno!“​

Vlhovej víťazné „Áno!“​

.róbert Csere .michal Magušin .foto 14.12.2015

Mladá slovenská lyžiarka Petra Vlhová nechala za sebou všetky hviezdy alpských disciplín a vyhrala slalom žien na podujatí Svetového pohára.

.týždeň

Tri nové tváre

.michal Magušin .časopis .téma 06.12.2015

Na politických kandidátkach do marcových volieb je veľa nových mien. Vybrali sme z nich troch ľudí, ktorých považujeme za zaujímavých, lebo majú za sebou nejaký príbeh.

Je SNS naozaj nová a čistá?

Je SNS naozaj nová a čistá?

.michal Magušin .slovensko 23.11.2015

Po Slotovom období sa nám Slovenská národná strana predstavuje ako nová a obrodená. Predseda vystupuje kultivovane a prieskumy dávajú šancu na parlament. Je však SNS naozaj iná?

.týždeň

Krach futbalu v Kubíne

.michal Magušin .časopis .reportáž 22.11.2015

Dolný Kubín odmietol štátnu dotáciu vo výške trištvrte milióna eur na rekonštrukciu futbalového štadióna. Pre mesto je údajne nevýhodná. Je to naozaj tak?

.týždeň

Žijeme v krajine strachu

.michal Magušin .názory 12.11.2015

Zdravotné sestry sú nejednotné a napriek hrozným podmienkam sa boja niečo podniknúť. Je to v súlade s atmosférou v tejto krajine. Niečo sa stane, až keď budú ľudia zúfalí.