Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Michal Magušin
.michal Magušin
V .týždni sa venuje predovšetkým politike. Robil šport v tlačovej agentúre, písal fejtóny o dedinskom futbale na študentský portál Inštinkt. Má rád šport, silné pivo a ozajstných intelektuálov, okolo ktorých sa posledné roky motal v USA a v Bratislave. Keď už toho bolo dosť, začal behať po uliciach Londýna s kamerou a točiť reportáže. Študentsky a potom s Financial Times. Pôsobí dôstojne a mierumilovne. Keď ale hrá futbal a nedarí sa, zúri. V mladosti bol bitkár. Bolo to nevyhnutné, vyrastal s piatimi bratmi a siedmimi sestrami.
.posledné
Nestavajme vzdušné zámky, rakúsky model na Slovensku nebude fungovať

Nestavajme vzdušné zámky, rakúsky model na Slovensku nebude fungovať

.michal Magušin .rozhovory 14.03.2020

Zúčastnil sa dôležitých rokovaní o reálnosti ekonomických plánoch hnutia Sme rodina. Tvrdo ich kritizuje a vysvetľuje, že ide o priehľadný trik a o skryté zadlženie krajiny. Rakúsky právnik Gabriel Lansky.

.týždeň Michala Magušina: All for Jan a už nech sa to skončí

.týždeň Michala Magušina: All for Jan a už nech sa to skončí

.michal Magušin .názory ..týždeň 23.02.2020

Od bozkávania kapitánskych výložiek cez pochybné nákupy na ministerstve obrany či škandály s eurofondmi v školstve sa Andrej Danko dopracoval do pozície, v akej ho vidíme dnes.

Buďte poctivý

Buďte poctivý

.michal Magušin .promotion 09.02.2020

Prečo nie sú celkom pravdivé tvrdenia ako „zákazník má vždy pravdu“ či „náš zákazník, náš pán“? A prečo sú hodnoty ako poctivosť a čestnosť základom zdravého podnikania? Vysvetľuje Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Téma .týždňa: Nový vietor v politike

Téma .týždňa: Nový vietor v politike

.šimon Jeseňák .michal Magušin .témy 09.02.2020

Už onedlho budeme vo voľbách okrem strán vyberať aj mená osobností, v ktorých sa snúbi pevný charakter s odbornou pripravenosťou. Vybrali sme trojicu nových tvárí s príbehom a víziou, ktoré nepatria medzi prvoplánové mediálne „hviezdy“, ale Slovensku môžu reálne pomôcť.

Buďte proaktívny

Buďte proaktívny

.michal Magušin .promotion 02.02.2020

Ak chcete ponúkať najlepšiu možnú službu, mali by ste byť nielen dôveryhodný a spoľahlivý. O zvyšných troch faktoroch služby – hmotných prostriedkoch, empatii a schopnosti reagovať – hovorí Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Téma .týždňa: Utrpenie širokej koalície

Téma .týždňa: Utrpenie širokej koalície

.šimon Jeseňák .michal Magušin .témy 01.02.2020

Mesiac pred parlamentnými voľbami sa postupne ukazujú stranícke bloky, ktoré sa voči sebe vzájomne vymedzujú. Aké sú najväčšie výzvy, ktorým by koalícia Za ľudí, PS/Spolu, OĽaNO, SaS, KDH a Sme rodina musela čeliť?

Buďte dôveryhodný

Buďte dôveryhodný

.michal Magušin .promotion 26.01.2020

Ďalším z faktorov najlepšej možnej služby je dôveryhodnosť. Ako si s klientmi vybudovať vzťah založený na dôvere? Prečo je pre kvalitnú službu dôležitá harmónia odbornosti a ľudskosti? Svoje skúsenosti ponúka Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Dávid Slavkovský: Zažívam blízkosť Boha

Dávid Slavkovský: Zažívam blízkosť Boha

.michal Magušin .rozhovory 26.01.2020

Už jedenásť rokov organizuje Godzone tour, ktorá láka tisíce mladých ľudí a predstavuje kresťanstvo v atraktívnej forme. Ako sa to jeho partii darí? Ako Boh zmenil jeho život a čo vzťah s Bohom vlastne znamená? Dávid Slavkovský.

Buďte spoľahlivý

Buďte spoľahlivý

.michal Magušin .promotion 19.01.2020

Prečo je spoľahlivosť jeden z najdôležitejších faktorov kvalitných služieb? Čo znamená spoľahlivá služba v odievaní na mieru? A ako správne nastaviť očakávania klienta? Odpovedá Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Najlepšia možná služba

Najlepšia možná služba

.michal Magušin .promotion 12.01.2020

Poskytovanie služieb v ktoromkoľvek odvetví je jeden z najdôležitejších faktorov udržateľnosti a rastu firiem. Kvalitné, proklientsky orientované služby znamenajú výhodu na trhu. O svojich osobných skúsenostiach v oblasti služieb hovorí Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.