Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Michal Magušin
.michal Magušin
V .týždni sa venuje predovšetkým politike. Robil šport v tlačovej agentúre, písal fejtóny o dedinskom futbale na študentský portál Inštinkt. Má rád šport, silné pivo a ozajstných intelektuálov, okolo ktorých sa posledné roky motal v USA a v Bratislave. Keď už toho bolo dosť, začal behať po uliciach Londýna s kamerou a točiť reportáže. Študentsky a potom s Financial Times. Pôsobí dôstojne a mierumilovne. Keď ale hrá futbal a nedarí sa, zúri. V mladosti bol bitkár. Bolo to nevyhnutné, vyrastal s piatimi bratmi a siedmimi sestrami.
.posledné
Čo prevýši vaše očakávania?

Čo prevýši vaše očakávania?

.michal Magušin .promotion 05.01.2020

Úspešnému mužovi dnes nestačí len miesto, kde si môže vybrať oblečenie zo širokej ponuky produktov. Ocení najmä to, ak sa oňho komplexne postarajú a dopredu myslia na jeho potreby. O dôležitosti a rozsahu služieb v oblasti odievania hovorí Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

O pravdivej prezidentke, arcibiskupovi a radosti z víťazstva

O pravdivej prezidentke, arcibiskupovi a radosti z víťazstva

.michal Magušin .názory ..týždeň 05.01.2020

Prezidentka vo svojom novoročnom príhovore povedala niekoľko hlbokých myšlienok a múdrych slov, pravdivé slová predniesol i arcibiskup Zvolenský a radosť prišla i z Liverpoolu.

Rok nádeje, rok pravdy

Rok nádeje, rok pravdy

.michal Magušin .slovensko 05.01.2020

Rok 2020 vieme na jeho začiatku smelo označiť za Rok nádeje. Zároveň už teraz vieme, že sa určite skončí ako Rok pravdy. V prvom rade to platí o našich osobných životoch, ktoré dokopy vytvárajú skladačku života spoločnosti.

Takto to vidíme my

Takto to vidíme my

.michal Magušin .promotion 15.12.2019

Zo série rozhovorov o odievaní, ktoré sme vám s Marekom Lisom, riaditeľom Marco Mirelli, prinášali posledné štyri mesiace, vyplynulo niekoľko podstatných otázok o odievaní. Ponúkame vám na ne jednoduché odpovede.

Ak Boh je, tak je v nás

Ak Boh je, tak je v nás

.michal Magušin .šimon Jeseňák .rozhovory 15.12.2019

Tajne vysvätený salezián, ale aj významná postava českého undergroundu. Vo vzťahu k Bohu prešiel cestou fascinácie aj utrpenia k poznaniu, že všetko je v poriadku a nemusí robiť nič. Čo je pre neho sloboda? Ako žiť s Bohom? Verí v zázraky? A prečo bol Ježiš básnikom? Ladislav Heryán.

Už nemusíte nikam cestovať

Už nemusíte nikam cestovať

.michal Magušin .promotion 08.12.2019

Poznáte priestor, kde nemáte stres z nakupovania, nikto vás neruší a na jednom mieste sa oblečiete od hlavy až po päty? O privátnom nakupovaní v Image House for Men hovorí Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Téma .týždňa: Ako zatočiť s korupciou

Téma .týždňa: Ako zatočiť s korupciou

.michal Magušin .šimon Jeseňák .témy 08.12.2019

Jedna z najdôležitejších zmien po parlamentných voľbách budú opatrenia na boj proti korupcii, ale aj reforma fungovania polície či prokuratúry. Aké konkrétne kroky majú pripravené experti na tieto oblasti zo strán demokratickej opozície?

Dress code vs kreatívny štýl

Dress code vs kreatívny štýl

.michal Magušin .promotion .promotion 05.12.2019

Spoločenská sezóna prináša otázky, ako sa vhodne obliecť, dodržať pritom spoločenské pravidlá a zároveň v spoločnosti zažiariť. Niekoľko užitočných rád ponúka Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Majú dnešní mladí čo povedať?
1:47:57

Majú dnešní mladí čo povedať?

.michal Magušin .spoločnosť 02.12.2019

Ako bolo za komunizmu? Ako fungovala tajná cirkev, intelektuáli a ako žila mládež? Kto „spískal“ November 89? A aké sú najväčšie výzvy súčasnosti? Nechýbajú nám odvážni ľudia s víziou?

Schôdze podľa ľubovôle, hrádza proti oligarchom a beznádej mladých

Schôdze podľa ľubovôle, hrádza proti oligarchom a beznádej mladých

.michal Magušin .názory ..týždeň 01.12.2019

Parlament v súčasnom zložení má pred sebou posledné mesiace a začína ich zvláštnymi hrami o presúvaní návrhov a navrhovaní mimoriadnych schôdz.