Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Cit pre mieru

.juraj Kušnierik .názory

Ružinovské Retro a nedostatok citu pre mieru.

.týždeň

AD Richard Rybníček: STV ako ďalej

.štefan Nižňanský .názory

V súlade so zákonom uverejňujeme odpoveď súčasného riaditeľa STV Štefana Nižňanského na článok Richarda Rybníčka, ktorý bol publikovaný na webovej stránke .týždňa.

.týždeň

Už zas máme sociálneho netvora

.eva Čobejová .názory

Máme nového sociálneho netvora. Každá pravicová vláda musí mať niekoho, koho budú médiám a nespokojným voličom podhadzovať ako obeť a symbol neempatie. Túto rolu bude evidentne hrať Jozef Mihál. Čiastočne aj svojou vinou, nenaučil sa ešte diplomatickému jazyku a "sociálnej citlivosti". Pokojne porozpráva aj o svojich nadštandardných príjmoch.

.týždeň

Zakopané sa stalo centrom gýča

.jozef Ryník .názory

Veľa Poliakov, ktorých som spoznal, mi tvrdilo, že radšej chodia na lyžovačku či letnú turistiku do našich teda slovenských Tatier. Ich argumenty boli jasné.

.týždeň

Bodka Milana Lasicu

.milan Lasica .názory

Servus Emil, nemám čo robiť, tak čítam dennú tlač. A spomínam, ako sme kedysi mali desaťminútovky, vždy ráno, keď sme prišli do roboty, jeden z nás, striedali sme sa, mal na starosti prehľad tlače a bola to veľká sranda, lebo vychádzali tri denníky a vo všetkých bolo to isté a Matušinec mal k tomu vždy komentáre, keď sa napríklad objavila správa, že v Moskve napadol sneh, takže Moskovčania si obliekli kožuchy, Matušinec nahlas zamrmlal, že táto informácia má pre neho cenu zlata.

.týždeň

Dnes píše Alexander Tomský

.alexander Tomský .názory

Jsou zlaté letní dny, čas velkých prázdnin, roční období, kdy se má čas zastavit, doba k malátnému odpočinku i kdyby neuhodily vedřiny, vedra tropická, jak říkají ti, kteří v tropech nikdy nebyli, a ta, od jistého stupně Celsia od myšlení odvracejí. Proto to také v Africe daleko nedotáhli.

.týždeň

STV – ako ďalej?

.richard Rybníček .názory

Slovenská televízia je po štvorročnom amatérskom vedení opäť na kolenách. Finančne aj programovo. A nepomôže jej ani Kriminálka Staré mesto ani Naj Kniha ani Eurosongy.

.týždeň

Chcú ho zastreliť

.martin Droppa .názory

V mestskom drôtovom rozhlase to zapraskalo a ozval sa smútočný pochod. Zaraz bolo zrejmé, že hlásateľ ide oznámiť smrť niekoho z obyvateliek či obyvateľov nášho ani nie sedemtisícového mestečka.

.týždeň

Lesná rozprávka

.eva Čobejová .názory

To, čo sa dialo posledný rok v Lesoch SR, začína pripomínať rozprávku, v ktorej zlo bolo porazené a dobro zvíťazilo.

.týždeň

Štátny úradník s výhradami

.juraj Kušnierik .názory

Najnovší blog Vlada Palka s názvom Pôjdeš do basy, homofób dosiahol presne to, čo jeho autor zamýšľal: začal som nad tým všetkým vážne rozmýšľať.