Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.lifestyle
.týždeň

Deti vs. aligátory a iné

.richard Debnár .časopis .lifestyle 30.01.2011

Výskumy naznačujú, že deti sú preceňované, čo sa týka vplyvu na kvalitu života. Najšťastnejší som vraj mal byť, kým som žiadne deti nemal. Prípadne moje šťastie nenápadne čaká, kedy konečne odletia z hniezda.

.týždeň

Minimalizmus na etnokoberci

.ivan Čobej ..ako je to (s)právne .lifestyle 30.01.2011

Minulý týždeň sa v Kolíne nad Rýnom konal opäť tradičný veľtrh IMM Cologne. Je to jeden z najvýznamnejších svetových veľtrhov nábytku, na ktorý sa oplatí ísť.

.týždeň

Na tučnotu kaviár

.jozef Koleják .časopis .lifestyle 22.01.2011

V posilňovniach to doslov a vrie. Nejeden sa tam zúfalo pokúša zo seba striasť všetky tie úžasné domáce majonézové šaláty, medvedie labky a olížprsty. Načo však dvíhať železá, keď schudnúť sa dá oveľa zábavnejšie?

.týždeň

Popcorn Jura Malíčka

.juraj Malíček .časopis .lifestyle 22.01.2011

Zbieram veci, už ani neviem ako, ale prihodilo sa mi také, kedysi medzi neskorým detstvom a skorou pubertou. Neplánoval som to, keby som si mohol vybrať, radšej by som lovil, ale prirodzenosť bola silnejšia, a tak zbieram.

.týždeň

Ľubomír Galko: V mäsiarstve sa cítim ako žena v butiku

.elena Akácsová .časopis .lifestyle 22.01.2011

Nekompromisný minister obrany Ľubomír Galko je workoholik a aby stihol popri práci aj športovať, čítať, komunikovať cez internet a nezanedbávať rodinu, spí iba štyri a pol hodiny denne. Čo okrem práce robí zvyšných devätnásť a pol hodiny?

.týždeň

Papagáj potrebuje lásku

.tomáš Čejka .časopis .lifestyle 22.01.2011

Len papagáj, ktorý svojmu chovateľovi úplne dôveruje, vie a môže naplno prejaviť všetky dobré vlastnosti. Tak je to aj pri učení. Tu nájdete pár dobrých rád, ako ho naučiť rozprávať a ako porozumieť jeho vlastnej reči.

.týždeň

Najbezpečnejšie auto na svete

.elena Akácsová .časopis .lifestyle 22.01.2011

Rekordne nízky počet mŕtvych. V takomto zvláštnom spojení bulvárnych a záporných slov začiatkom roka prebehla médiami nečakane pozitívna správa. Je to tým, že jazdíme v čoraz bezpečnejších autách, alebo napriek tomu?

.týždeň

Soľ nad zlato

.jozef Koleják .časopis .lifestyle 17.01.2011

S rozprávkami som mal vždy problém. Viac ako samotný dej ma totiž zaujímalo, čo bolo po tom, ako zazvonil zvonec. A žili šťastne, až kým nepomreli. To určite! Kto by to vydržal? Nikto ma nepresvedčí, že si Červená čiapočka nakoniec s horárom aspoň trochu nezačala. V takom mladom veku byť opäť porodená cisárskym rezom, to s vašou psyché patrične zamáva.

.týždeň

Marián Varga: V televízii variť nebudem

.elena Akácsová .časopis .lifestyle 17.01.2011

Slovenský hudobník a skladateľ Marián Varga sa s manželkou Janou pred rokom presťahoval z bratislavského bytu na šiestom poschodí bez výťahu do rodinného domu za Bratislavou. Čo v ňom robí, keď nerobí?