Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.lifestyle
.týždeň

Vajce a ja

.jozef Koleják .časopis .lifestyle

V dávnom spore o to, čo bolo skôr, či sliepka, alebo vajce, sa gastronómia kloní jednoznačným smerom. Na začiatku vždy hrdo stálo vajce. Už len pre tú jednoduchú krásu na tanieri a jeho jedinečnú chuť.

.týždeň

Lajfštajl podľa Barucha Myersa

.elena Akácsová .časopis .lifestyle

Ortodoxný židovský rabín Baruch Myers žije naplno svojím poslaním a veľkou rodinou, momentálne má trinásť detí a vnučku. Jeho každodenný život, životný štýl, ako on hovorí, „lajfštajl“, je do posledného detailu neoddeliteľný od viery.

.týždeň

Popcorn Jura Malíčka

.juraj Malíček .časopis .lifestyle

Človek nepotrebuje doktorát z filozofie, aby pochopil, že skutočnosť a jej sprostredkovaný obraz nie sú rovnaké. Veci sa majú tak a tak, nevieme ako presne, ale všetkým nám je jasné, že inak, ako sú nám ukázané, povedzme v telke, ale platí to nielen tam.

.týždeň

Deti vs. aligátory a iné

.richard Debnár .časopis .lifestyle

Výskumy naznačujú, že deti sú preceňované, čo sa týka vplyvu na kvalitu života. Najšťastnejší som vraj mal byť, kým som žiadne deti nemal. Prípadne moje šťastie nenápadne čaká, kedy konečne odletia z hniezda.

.týždeň

Minimalizmus na etnokoberci

.ivan Čobej .časopis .lifestyle

Minulý týždeň sa v Kolíne nad Rýnom konal opäť tradičný veľtrh IMM Cologne. Je to jeden z najvýznamnejších svetových veľtrhov nábytku, na ktorý sa oplatí ísť.

.týždeň

Na tučnotu kaviár

.jozef Koleják .časopis .lifestyle

V posilňovniach to doslov a vrie. Nejeden sa tam zúfalo pokúša zo seba striasť všetky tie úžasné domáce majonézové šaláty, medvedie labky a olížprsty. Načo však dvíhať železá, keď schudnúť sa dá oveľa zábavnejšie?

.týždeň

Popcorn Jura Malíčka

.juraj Malíček .časopis .lifestyle

Zbieram veci, už ani neviem ako, ale prihodilo sa mi také, kedysi medzi neskorým detstvom a skorou pubertou. Neplánoval som to, keby som si mohol vybrať, radšej by som lovil, ale prirodzenosť bola silnejšia, a tak zbieram.

.týždeň

Ľubomír Galko: V mäsiarstve sa cítim ako žena v butiku

.elena Akácsová .časopis .lifestyle

Nekompromisný minister obrany Ľubomír Galko je workoholik a aby stihol popri práci aj športovať, čítať, komunikovať cez internet a nezanedbávať rodinu, spí iba štyri a pol hodiny denne. Čo okrem práce robí zvyšných devätnásť a pol hodiny?