Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Michal Novota
.michal Novota
Do .týždna prišiel hľadať veľké príbehy, lebo verí, že presahujú ego a inšpirujú k činom. Inšpirácie potrebuje veľa, lebo okrem toho ťahá vlastný biznis v marketingu a kampaniach. Nájdete ho školiť a trénovať rôzne zručnosti, ale najčastejšie tú, s ktorou má najväčší problém - komunikáciu. Venuje sa vesmíru, lebo mať doma veľký ďalekohľad je atraktívnejšie ako zbierka motýľov, ale aj technológiám, inováciam a vôbec má renesančné záujmy. To je samo o sebe zvláštne, lebo renesancia nepoznala internet, smartfón, lietadlá, kozmické lode a teplú sprchu, a to považuje za nevydržateľné. Je hrdý Petržalčan, aj tam poslancoval a rád si zabehá po miestnych lesoch, či zabicykluje po cyklocestách. Hory nediskriminuje. Rád si vyvetrá hlavu kdekoľvek. Nemá rád, keď ho nazývajú spin doktor a nerád telefonuje.
.posledné
Houston, nie sme tu sami

Houston, nie sme tu sami

.michal Novota .spoločnosť 24.02.2016

Vesmír je tajomné miesto. Pri odvrátenej strane Mesiaca to platí na druhú. Bez spojenia so Zemou sa tu môžete spoľahnúť len na seba. A vtedy nechcete prekvapenia.

Cesta do hlbín duše voliča Smeru

Cesta do hlbín duše voliča Smeru

.michal Novota .filip Olšovský .slovensko 24.02.2016

Nemožnosť charakterizovať takú obrovskú masu ľudí často nahráva nepravdivým legendám. Opisovať voliča Smeru v skutočnosti znamená písať o priemernom Slovákovi.

.týždeň

Kto uviazne v sieti?

.michal Novota .časopis .téma 21.02.2016

Jednoducho zlatý stred. Vekovo, príjmovo, politicky aj rodinne. Ak chcete názornejší príklad, odmyslite si z bilbordov #siete toho pána s vyhrnutými rukávmi a máte ...

.týždeň

Smer normalizácia

.michal Novota .filip Olšovský .michal Magušin .eva Čobejová .časopis .téma 14.02.2016

Štátostrana s chápadlami na každom úrade, atmosféra strachu, kráľovstvo priemernosti, frustrácia a únik pred politikou do súkromia. Odvážny underground.

.týždeň

Cesta do hlbín duše voliča Smeru

.michal Novota .filip Olšovský .časopis .téma 14.02.2016

Nemožnosť charakterizovať takú obrovskú masu ľudí často nahráva nepravdivým legendám.

S bielym plášťom na červenú planétu

S bielym plášťom na červenú planétu

.michal Novota .časopis .téma 26.07.2015

Zavrite oči a skúste si to predstaviť. Ste desiatky miliónov kilometrov ďaleko od domova. Keď k nemu pošlete správu, trvá 20 minút, kým dorazí k pozemšťanom. Ďalších dvadsať čakáte na odpoveď.