Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Štrnásta kaviareň

.juraj Kušnierik .názory 24.06.2009

Kaviareň Next Apache sa v súťaži o najlepšiu bratislavskú kaviareň roku 2009 umiestnila na 14. mieste. A pritom je to kaviareň, ktorú máme zo všetkých najradšej.

.týždeň

Klika made in Harabin

.jozef Majchrák .názory 22.06.2009

Voľba predsedu Najvyššieho súdu opäť ukázala, ako sa klika okolo Štefana Harabina dokáže v prípade nutnosti dobre zorganizovať.

.týždeň

Depeš o Depeche Mode

.juraj Kušnierik .názory 21.06.2009

Nakoniec som neodolal a predsa tam v pondelok pôjdem. Hoci som nikdy nebol depešák a koncert Depeche Mode som už videl. Práve preto!

.týždeň

Zapnite si Dvojku

.eva Čobejová .názory 21.06.2009

V STV sa niečo stalo. Neviem presne čo, nepátrala som po tom, ale faktom je, že na verejnoprávnej Dvojke som si v poslednom čase pozrela niekoľko českých a slovenských dokumentov a zopár zaujímavých dokumentov som našla aj v budúcich programoch. To je príjemné prekvapenie v čase, keď STV hovorí o radikálnom šetrení a škrtaní.

.týždeň

Packa to nespackal

.martin Hanus .názory 19.06.2009

Čo spája Číňanov bijúcich Slovákov pred našim prezidentským palácom a Noriku Mojsejovú? Nič. Kým bitkárskym Číňanom sa polícia iba prizerala, zatknutie milionárky Noriky ohlasoval generál Ján Packa pred zapnutými kamerami.

.týždeň

Ďakovný list prezidentovi, starostovi a policajtom

.juraj Kušnierik .názory 18.06.2009

Milý pán Gašparovič, vážený pán Petrek, veľavážení policajti, Dovoľte, aby som vám poďakoval za skvelú akciu, ktorou ste nám pripomenuli 20 rokov od akcie na námestí Tienan Men a 20 rokov od posledných protikomunistických demonštrácií.

.týždeň

Trikrát na okraj

.martin Hanus .názory 17.06.2009

O ľudských právach v Číne a Homo Gašparovičovi, o zaspatej opozícii a čerstvej europoslankyni Kataríne Neveďalovej.