Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.kauza
Nedajme si Kunsthalle

Nedajme si Kunsthalle

.anton Vydra .spoločnosť .kauza 31.03.2019

Projekt umelcov a výtvarníkov môže napokon trvať len veľmi krátko. Pre ministerstvo kultúry totiž celkom zjavne nie je až taký podstatný, takže je ministerským úradníkom tak trochu jedno, čo s ním v budúcnosti bude. Hlavne, že narýchlo zachránia prepadnutie nevyčerpaných eurofondov.

E.T. akadémia

E.T. akadémia

.marek Balážovič .slovensko .kauza 02.12.2018

Zatiaľ čo pozornosť slovenskej verejnosti sa sústreďuje na titul uzurpovaný podvodom, unikajú nám iné potemkinovské aktivity v reformne stŕpnutom rezorte školstva. Jednou z nich je aj národný projekt IT Akadémia – vzdelávanie pre 21. storočie.

Ľudskoprávne duo Weisenbacher a Krempaská

Ľudskoprávne duo Weisenbacher a Krempaská

.andrej Bán ..ako je to (s)právne .kauza 27.11.2016

Najnovšou aktivitou Petra Weisenbachera a Aleny Krempaskej sú noviny ŠAŠO špeciál o Igorovi Matovičovi. Ak nám dáva Fico nejakú istotu, tak je to zistenie, že týchto dvoch za „ľudskoprávnych svätuškárov“ určite nepovažuje. Prečo?

Krempaská a Weisenbacher: Aktivisti na počkanie?

Krempaská a Weisenbacher: Aktivisti na počkanie?

.michal Magušin .časopis .kauza 27.11.2016

Viac indícií ukazuje, že zdanlivo autonómne občianske aktivity spájajú rovnaké schémy a osoby. Ako fungujú a aké otázky vyvolávajú?

Igor Matovič: Obyčajný človek na kolenách

Igor Matovič: Obyčajný človek na kolenách

.michal Magušin .časopis .kauza 26.09.2016

Čierny týždeň pre zoskupenie OľaNO-NOVA korunovala kauza Igora Matoviča, ktorý nesplnil povinnosť ukončiť podnikanie počas výkonu funkcie. Pozastavená živnosť sa mu po troch rokoch aktivovala, čo ho môže stáť mandát.

Kauza: Hniezdo zvané Bonaparte

Kauza: Hniezdo zvané Bonaparte

.marián Leško .časopis .kauza 31.07.2016

Martin Glváč je bývalý minister obrany a teraz sedí na stoličke podpredsedu parlamentu. No v prvom rade je to prominentný člen bratislavskej skupiny Smeru, do ktorej patrí napríklad Robert Kaliňák, Ján Počiatek, Ladislav Bašternák, Marián Kočner a ďalší.

.týždeň

Istoty zabalené v alobale

.marián Leško .časopis .kauza 22.05.2016

Príbeh Vladimíra Jánoša, bývalého poslanca Národnej rady SR a okresného predsedu Smeru-SD, je sčasti akoby súčasťou červenej knižnice a sčasti ťažko uveriteľnej detektívky. No v niečom je príznačný pre vládnutie Smeru.

.týždeň

Skuhrov odchod mal byť iný

.marián Leško .časopis .kauza 24.04.2016

Tentoraz sa v seriáli o najväčších korupčných kauzách uplynulého obdobia budeme venovať vojenskému spravodajstvu v dvoch vládach Roberta Fica.

.týždeň

Model „za Bugárom je Világi“

.marián Leško .časopis .kauza 04.04.2016

V ďalšej časti seriálu o najväčších korupčných kauzách uplynulého obdobia sa Marián Leško vracia k príbehu Bélu Bugára a Oszkára Világiho. 

.týždeň

Kauza za 11 miliárd korún

.marián Leško .časopis .kauza 29.11.2015

Nadácia Zastavme korupciu na svojej internetovej stránke uverejňuje najväčšie korupčné kauzy Slovenska, ktoré spracúva Marián Leško.

  • 1
  • 1. stránka z 3
  • 2
  • 3