Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.kauza
.týždeň

Veľká daňová lúpež: špinavá kampaň

.marek Vagovič .časopis .kauza 21.09.2014

Pôvodní vyšetrovatelia podvodu za 20 miliónov eur, do ktorého má byť zapletená aj firma blízka Smeru, sú definitívne čistí. Verzia o úplatných kriminalistoch, ktorú živilo vedenie polície aj ministerstva vnútra, sa tak rozsypala ako domček z karát.

.týždeň

Veľká daňová lúpež III.

.marek Vagovič .časopis .kauza 16.03.2014

Opozícia žiadala od ministra vnútra Roberta Kaliňáka, aby predložil zoznam prípadov, ktoré boli vyšetrovateľom odňaté na základe anonymu. Poslanci Smeru to však zamietli.

.týždeň

Ľudia sú tu už bezradní

.časopis .kauza 29.08.2010

Rozhovor s terénnym pracovníkom organizácie Člověk v tísni, pobočka Slovensko, Jindřichom Šimonom o príbehoch z Kapušian.

.týždeň

Pozor, zem!

.časopis .kauza 29.08.2010

Nižná Myšľa, Kapušany, Prešov. Tri lokality, kde došlo pred tromi mesiacmi k najväčším zosuvom pôdy. Za obeť im zatiaľ padlo približne šesťdesiat domov. Povodne sú hrozné, tu sú však následky pre obyvateľov ešte horšie. Kedy sa rozhodne o sanácii týchto území?

.týždeň

Návrat osemdesiatych

.tomáš Gális .časopis .kauza 03.05.2010

„Volby jsou příliš vážná věc, než aby mohly být přenechány politikům.“ Tak znie motto volebného denníka českého serveru aktualne.cz. Ani tento rok české strany nenechali nič na náhodu a oslovili umelcov.

.týždeň

Teta Márgit rieši úplne iné veci

.peter Bálik .časopis .kauza 03.05.2010

S Petrom Batthyánym sa poznám z divadla Stoka, kde bol hviezdou v niektorých predstaveniach, napríklad Eo ipso. Už vtedy hral postavy podobné Banánovi a tete Márgit. O jeho účinkovaní v predvolebnej kampani Smeru sme sa preto porozprávali priateľsky a otvorene.

.týždeň

My nič, my muzikanti

.peter Bálik .časopis .kauza 03.05.2010

Novodobí šašovia alebo umelci, ktorým záleží na stave tejto krajiny. Predvolebný boj na Slovensku sa začal a strany už lákajú možných voličov na námestiach v kulturákoch aj za prítomnosti známych hudobníkov a zabávačov.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 3. stránka z 3