Vlhová šiesta po 1. kole slalomu žien v Lenzerheide, priebežnou líderkou Liensbergerová

.sita .šport 20.03.2021

Dvadsaťpäťročná Liptáčka na spečatenie zisku veľkého krištáľového glóbusu za celkový triumf v hodnotení SP potrebuje akékoľvek bodové umiestnenie, teda najhoršie 15. pozíciu.

Petra Vlhová o malý glóbus v slalome so šestkou, Adam Žampa vo finálovej premiére v obrovskom slalome s dvadsiatkou

.sita .šport 19.03.2021

V Lenzerheide vyžrebovali sobotňajší slalom žien a obrovský slalom mužov v rámci finále SP 2020/2021.

Vlhová v sobotňajšom slalome v Aare napokon ôsma, v druhom kole sa posunula nahor o 19 priečok

.sita .šport 13.03.2021

Víťazkou sa stala Rakúšanka Katharina Liensbergerová pred narodeninovou oslávenkyňou Američankou Mikaelou Shiffrinovou, tretia skončila Švajčiarka Wendy Holdenerová.

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Jasnej a znovu je v súboji o Veľký krištálový glóbus

.sita .šport 07.03.2021

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Jasnej a znovu je v súboji o Veľký krištálový glóbus. Druhá skončila Alice Robinsonová a tretia Mikaela Shiffrinová.

Obhajca Volko na 60 metrov bronzový, víťazom Talian Jacobs vo svetovom výkone roka 6,47

.sita .šport 06.03.2021

Slovenský šprintér Ján Volko predĺžil svoju medailovú kontinuitu na halových majstrovstvách Európy v atletike na tri šampionáty v rozpätí piatich rokov. Po striebre v Belehrade 2017 a zlate v Glasgowe 2019 pridal v Toruni 2021 bronz. Vo finále behu na 60 m v sobotu večer 24-ročný Bratislavčan dosiahol čas 6,61 s, keď nad jeho sily boli len nový majster Európy Talian Marcell Jacobs (6,47) a strieborný Nemec Kevin Kranz (6,60). Jacobsov výkon je nové tohtosezónne halové maximum. Dosiaľ bol v tomto roku najrýchlejší na svete Američan Trayvon Brommell (6,48).

Vlhová skončila v slalome Svetového pohára v Jasnej druhá. Znovu útočí na Veľký krištálový glóbus

Mikaela Shiffrinová si po piatich rokoch zopakovala slalomový triumf v Jasnej pod Chopkom. Americká kráľovná tejto disciplíny v sobotu triumfovala s náskokom 34 stotín sekundy pred Slovenkou Petrou Vlhovou a 52 stotín pred Švajčiarkou Wendy Holdenerovou. Triumf Shiffrinovej nebol zďaleka taký výrazný ako v roku 2016, ale stačil jej na to, aby sa vrátila do boja o malý glóbus v tejto sezóne Svetového pohára.

Hamšík mieri na sever Európy, údajne je ústne dohodnutý s IFK Göteborg

.sita .šport 05.03.2021

Klub z bratislavského Tehelného poľa Hamšíkovi ponúkol kontrakt s platnosťou do 26. augusta 2021, najlepší slovenský futbalista to neprijal

Vlhová v sobotňajšom zjazde dvanásta, na víťaznú Gutovú-Behramiovú stráca už 107 bodov

.sita .šport 27.02.2021

Lara Gutová-Behramiová má po sobote na konte 1147 a Petra Vlhová 1040 bodov. Tretia v celkovom poradí, Švajčiarka Michelle Gisinová, nazbierala 872 bodov.

Vlhová v najlepšej desiatke piatkového zjazdu vo Val di Fassa, ale prišla o líderskú pozíciu v Svetovom pohári

.sita .šport 26.02.2021

Petra Vlhová v najlepšej desiatke piatkového zjazdu vo Val di Fassa, ale prišla o líderskú pozíciu v SP aktualizovaná po skončení pretekov v druhom odseku a doplnená o posledný odsek.