Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Čo robí Vladimír Mečiar?

.jaroslav Daniška .názory 26.08.2010

Boli časy, keď táto otázka trápila celú krajinu. Občas aj susedov a ďaleký Brusel.

.týždeň

Neštvite ma, pán minister!

.juraj Kušnierik .názory 25.08.2010

Hoci o potrebe úspeorného balíčka nepochybujem a súčasnej slovenskej vláde v princípe fandím, minister Jozef Mihál na dnes naštval.

.týždeň

Naši televízni hrdinovia

.eva Čobejová .názory 24.08.2010

Kolegyňa Mirka Kernová zo SME napísala článok o tom, ako sa moderátori STV Milan Blaha a Jozef Hübel sťažujú na nátlak vedenia STV. Bolo to také smutné, až to bolo smiešne. Alebo naopak.

.týždeň

Šesťdesiaty ôsmy

.juraj Kušnierik .názory 21.08.2010

"Saša, gde tvajé ďengy? Ja ďengy prapil v báru..."

.týždeň

Fašista Roman Joch? Hahaha

.martin Hanus .názory 20.08.2010

Ozveny vyšinutých reakcií na vymenovanie poradcu čerstvého českého premiéra Petra Nečasa sa doniesli už aj na Slovensko. Protijochovská vzbura je na jednej strane úsmevná. Ale svojou agresívnou lživosťou je aj nebezpečná.

.týždeň

Mikloš&Mihál: vedia, čo činia?

.martin Hanus .názory 18.08.2010

My novinári sme nevďačná čeľaď. Najskôr sme čerstvú vládu kritizovali, že v prvých týždňoch nedávala ani v hrubých rysoch najavo, ako bude znižovať obrovské deficity. A teraz ohŕňame nosom nad ohlásenými „daňovo-odvodovými“ opatreniami – ktoré, mimochodom, bytostne zasiahnu aj novinársku obec (viď skresanie 40-percentných paušálov).

.týždeň

Minister zasiahol. Hurá?

.eva Čobejová .názory 17.08.2010

Minister kultúry Daniel Krajcer zasiahol. Prišiel na zasadnutie rady Audiovizuálneho fondu, navrhol zmenu smerníc a rada zmeny prijala. Víťazstvo?

.týždeň

Starí páni hrajú rock

.juraj Kušnierik .názory 14.08.2010

Madness, The Specials, Public Image Limited, Toy Dolls. Na tohtoročnom Szigete hralo nadpriemerne veľa starých pánov. A hrali výborne.

.týždeň

Fico má pravdu. SaS žúrkuje

.martin Hanus .názory 10.08.2010

Sulíkovi liberáli začali zle. Veľmi zle. Celé dva mesiace po voľbách sú ich plné titulky novín, ktoré dvíhajú obočie alebo - v lepšom prípade - rozťahujú kútiky úst do neveriaceho úsmevu. A Richard Sulík? Ten má po svojej super volebnej noci stále výbornú náladu.