Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.tvár týždňa
Trochu iný kapitán

Trochu iný kapitán

.filip Olšovský .klub .tvár týždňa 26.03.2017

Stal sa jednou z pozitívnych tvárí minulotýždňového teroristického útoku v Londýne. Nebolo to prvýkrát, čo poslanec britského parlamentu Tobias Ellwood demonštroval svoju občiansku uvedomelosť.

Čistý hnus

Čistý hnus

.andrej Bán .spoločnosť .tvár týždňa 19.03.2017

Kľúčovým aktérom prípadu Čistý deň sa podarilo čosi, čo dúfajme nezamýšľali. Dosiahli dno žumpy, v ktorej sa vinou ich iniciatívnej medializácie čvachcú drogovo závislí mladiství.

Rozkaz, šéfe!

Rozkaz, šéfe!

.michal Novota .klub .tvár týždňa 12.03.2017

Verejnosť si mohla pozrieť ďalšie video z produkcie premiéra Fica. Tentoraz v ňom telefonicky ponížil šéfa štátnej zdravotnej poisťovne. Ten mu ani telefónom, ani funkciou netresol

Blahoslavený Titus Zeman

Blahoslavený Titus Zeman

.františek Mikloško .klub .tvár týždňa 05.03.2017

Pápež František podpísal koncom februára dekrét, ktorým rozhodol, že slovenský salezián Titus Zeman bude ako mučeník vyhlásený za blahoslaveného. Titus Zeman prežil bolestný, ale neobyčajne statočný, krásny životný príbeh.

Odchod odvodového experta

Odchod odvodového experta

.lukáš Krivošík .slovensko .tvár týždňa 26.02.2017

O tom, že línia Richarda Sulíka nie je všetkým v strane SaS úplne po vôli, sa vedelo už dávno. Odchod Jozefa Mihála napriek tomu prekvapil. Utrpí tým starostlivo budovaný imidž ekonomickej kompetentnosti slovenských liberálov?

Hazard vyhral. Na chvíľu.

Hazard vyhral. Na chvíľu.

.michal Magušin .slovensko .tvár týždňa 19.02.2017

Hlavnými hrdinami iniciatívy proti hazardu sú desiatky dobrovoľníkov, ktorí obetovali veľa voľného času, aby sa veci zmenili. Aby sa pomohlo rodinám gamblerov, skultivovalo sa mesto aj celá krajina.

A čo tí svätuškári?

A čo tí svätuškári?

.andrej Bán .slovensko .tvár týždňa 12.02.2017

Udalosťou týždňa mohla a mala byť voľba nového ombudsmana, no z rôznych a treba povedať, že pochopiteľných dôvodov ňou nebola.

Gorsuch – dobrý signál pre Ameriku

Gorsuch – dobrý signál pre Ameriku

.marína Gálisová .slovensko .tvár týždňa 05.02.2017

Problém sudcu Gorsucha, proti ktorému sa zdvihla vlna protestov z Demokratickej strany, je jasný: nominoval ho Trump. A ešte jeden: je to ústavný konzervatívec. Skepsa káže počkať s hodnotením, ale zatiaľ sa zdá, že Gorsuch je dobrá voľba.

Nehanebný text a nehorázny podpis Tibora Gašpara

Nehanebný text a nehorázny podpis Tibora Gašpara

.martin Mojžiš .slovensko .tvár týždňa 28.01.2017

Ak ste Vyhlásenie o migrácii ešte nečítali, určite sa ho oplatí prečítať. Je to nádherná ukážka toho, ako sa dá písaným slovom vytvoriť negramotný text. Pod ktorým je podpísaný policajný prezident.

Hrozí rozvod s buchnutím dverí

Hrozí rozvod s buchnutím dverí

.lukáš Krivošík .slovensko .tvár týždňa 22.01.2017

Britská premiérka Theresa Mayová vo svojom príhovore sformulovala britskú pozíciu pri nastávajúcich rokovaniach o vystúpení jej vlasti z Európskej únie. Svojich spoluobčanov i európskych partnerov pritom pripravuje na najhoršie.