Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.šport
.týždeň

Verím týmto hráčom

.vladimír Weiss .časopis .šport

Slovenskú futbalovú reprezentáciu som prebral asi v najťažšej možnej chvíli. V čase, keď sa nám vôbec nedarí, keď nemáme štadióny, keď ľudia mužstvu neveria. Ale ja to chcem zmeniť.

.týždeň

Phelps, Bolt, Tomasová

.časopis .šport

Olympiáda je za nami. Nejaký čas ešte budeme o nej rozprávať, ale postupne na väčšinu vecí zabudneme. Na niektoré sa však len tak zabudnúť nedá.

.týždeň

Peking 2008

.časopis .šport

Napoleon vravel, že silu tejto obrovskej krajiny je potrebné nechať tvrdo spať. Na športovej scéne trval tento spánok doroku 1984. Štvrťstoročie prudkého ekonomického rastu vrcholí olympiádou, ktorá definitívne podsúva Číne post športovej veľmoci číslo jeden.

.týždeň

O športe a politike

.časopis .šport

Politika a šport sa vraj miešať nemajú. Pred slávnostným otvorením olympiády v Pekingu sme to mohli počuť ešte častejšie ako inokedy. Svoj postoj k tomuto názoru snáď vyjadríme dostatočne jasne tým, že športovú dvojstranu venujeme tentoraz politikovi.

.týždeň

Pošliapal mu trávnik

.časopis .šport

Zabudnite na rivalitu Borga s McEnroem, McEnroea s Connorsom či Lendlom, Edberga s Beckerom, alebo Samprasa s Agassim. Sú tu Nadal s Federerom.

.týždeň

Šťastný trojlístok

.denis Schvarcz .časopis .šport

V minulej sezóne robili basketbalisti Boston Celtics všetko preto, aby skončili čo najhoršie. Klub by tým totiž získal šancu na jedného z dvojice supertalentov draftu, na Kevina Duranta alebo Grega Odena. Nepodarilo sa.

.týždeň

Antuka patrí Nadalovi

.viktor Kiššimon .časopis .šport

História sa opakuje a tenis nie je výnimkou. Každé tenisová éra priniesla pamätné súboje velikánov. Aj súčasnosť má dvoch tenisových profesorov, ktorí na dvorci zvádzajú neľútostné zápasy.