Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.promotion
Krajina dobrého počasia

Krajina dobrého počasia

.oldřich Holiš .promotion .promotion 08.06.2020

Živnostníci sú chrbticou ekonomiky. Ak sa nebude dariť im, nebude sa z dlhodobého hľadiska dariť ani našej ekonomike a na konci ani samotnému štátu. SZČO nenatŕčajú ruku vždy, no to, čo v momentálne pandemickej situácii potrebujú, je flexibilná štátna správa.

Koľko byrokracie znesieme?

Koľko byrokracie znesieme?

.šimon Jeseňák .promotion .promotion 02.06.2020

Ako sa podniká na Slovensku? Čo môže urobiť kríza so živnostníkmi a čo s podnikaním na Slovensku? Ubližuje viac živnostníkom a podnikateľom pandémia alebo legislatívne zmeny a byrokracia? Aj na tieto otázky odpovedajú Andrea Halušková a Rastislav Roško.

Dress code vs kreatívny štýl

Dress code vs kreatívny štýl

.michal Magušin .promotion .promotion 05.12.2019

Spoločenská sezóna prináša otázky, ako sa vhodne obliecť, dodržať pritom spoločenské pravidlá a zároveň v spoločnosti zažiariť. Niekoľko užitočných rád ponúka Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť

.michal Magušin .promotion .promotion 06.10.2019

Čo si predstaviť pod šatníkom na mieru? Kde nájdete odevy z najkvalitnejších materiálov na svete? O tom, ako posunúť odievanie na mieru na vyššiu úroveň, hovorí Marek Liso, riaditeľ Marco Mirelli.

Viac elektroniky, viac elektroodpadu

Viac elektroniky, viac elektroodpadu

.redakcia .promotion .promotion 24.02.2019

Elektroodpad nie je obyčajný odpad. Jeho súčasťou sú aj nebezpečné látky, z ktorých sa skladajú elektronické zariadenia. Ako nakladať s týmto odpadom? A ako vlastne prebieha jeho bezpečná recyklácia?

V biznise sa treba neustále inšpirovať

V biznise sa treba neustále inšpirovať

.michal Novota .promotion .promotion 03.04.2017

Tancuje, bloguje a doma by mal rád zoo, no manželka nepustí. Chce, aby sa riaditelia slovenských firiem pripravili na budúcnosť, preto 20. apríla do Bratislavy pritiahne päť svetových rečníkov na konferenciu World of Tomorrow. Jiří Ščobák.

.týždeň

Filantropi nápadov

.redakcia .časopis .promotion 14.03.2015

Byť mladý a mať dobrý nápad nie je ťažké, ale posunúť ho do realizácie môže byť problém financií. A nájsť donora, ktorý by za svojou investíciou nevidel len biznis, je takmer nemožné. Zhmotniť zaujímavú myšlienku však umožňuje grant od Nadácie Tatra banky.

.týždeň

Pomáha nám mladý kmeň klientov

.redakcia .časopis .promotion 13.12.2014

V roku 2015 sa začnú vyplácať prvé dôchodky sporiteľom z druhého piliera. O tom, ako sa to dotkne DSS-iek, sme sa porozprávali s predsedníčkou predstavenstva dôchodkovej správcovskej spoločnosti VÚB GENERALI Beátou Haramiovou.

.týždeň

Daňový antivírusový systém

.denisa Gdovinová .časopis .promotion 22.11.2014

Štát by mal podľa neho vytvoriť prostredie, v ktorom sa neoplatí podvádzať. Miloslav Karaffa, zakladateľ prešovskej firmy Elcom, je dnes najväčším producentom registračných pokladní na Slovensku.

.týždeň

Keď sa IT zelená

.lukáš Krivošík .časopis .promotion 08.11.2014

„Snažíme sa spájať veci, ktoré sú zdravé, šetria životné prostredie a súčasne dávajú ekonomicky zmysel,“ hovorí šéf spoločnosti VNET Vladimír Kupčo. Jeho telekomunikačná spoločnosť zavádza do svojho fungovania pozoruhodné zelené prvky.