Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.promotion
.týždeň

Informační bodygardi

.lukáš Krivošík .časopis .promotion 04.10.2014

Bezpečnosť informačných technológií sa čoraz naliehavejšie týka nielen jednotlivcov či štátnej správy, ale aj súkromných firiem. Človek nikdy nevie, kto môže mať záujem o know-how spoločnosti alebo iné informácie, ktoré sa z firemných počítačov a serverov dajú vyťažiť.

.týždeň

Škatuľkovanie nie je hazard

.pavel Škriniar .časopis .promotion 01.06.2014

Množstvo vášní je vyvolávaných diskusiami o segregácii či segmentácii. Vo svete financií takéto vzplanutia nehrozia. Tam je totiž každý poctený, ak ho označia za „iného“, teda nie bežného. Rozdeľovanie klientov podľa určitých kritérií je v bankovníctve úplnou samozrejmosťou.

.týždeň

V cestovaní hľadám hlbší zmysel

.peter Bálik .časopis .promotion 25.01.2014

Už dvadsať rokov cestuje do rôznych tajomných kútov sveta, aby na cestovateľskom festivale BUBO bál, ktorý sa uskutoční 1. a 2. februára v bratislavskej Inchebe (Expo Aréna), porozprával svoje zážitky. Zakladateľ populárnej cestovky BUBO Travel Ľuboš Fellner.

.týždeň

Šokujúce predpovede

.steen Jakobsen .časopis .promotion 12.01.2014

Saxo Bank vydala svoju každoročnú zbierku šokujúcich predpovedí pre nový rok. Aj keď je pravdepodobnosť každej z predpovedí nízka, nie sú úplne od veci. Čo najhoršie sa hypoteticky môže odohrať v roku 2014?

.týždeň

Koučing v práci manažéra a lídra

.lukáš Krivošík ..ako je to (s)právne .promotion 16.09.2013

Kedysi platilo, že úspešným šéfom stačila vysoká mzda a luxusné vozidlo. Dnes však top manažéri, a postupne aj strední manažéri, požadujú ešte niečo iné: pýtajú sa, čo im práca prinesie aj z hľadiska ich osobného rozvoja, kto alebo čo im bude podporou.

.týždeň

Manažéri riadia, lídri vedú

.lukáš Krivošík .časopis .promotion 25.08.2013

V poslednom čase aj na Slovensko prenikol nový trend – kurzy líderstva. V čom sa líši od manažmentu a vôbec, dá sa líderstvo naučiť? Patrik Tóth je trénerom spoločnosti FBE a jednou z jeho oblastí je práve rozvoj lídrov.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • 10
  • 10. stránka z 10