Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.médiá
.týždeň

Aj Spiegel má problém

.martin Hanus .časopis .médiá 04.05.2013

Najčítanejší nemecký a európsky magazín Der Spiegel sa trápi s internetom, ktorý mu odlákava čitateľov aj inzerentov. To, ako si s nepriaznivým trendom poradí nový šéfredaktor, bude zaujímať noviny po celom svete.

.týždeň

Medzi najlepšími

.časopis .médiá 29.04.2013

Časopis .týždeň patrí medzi najlepšie a najkrajšie časopisy. Vo svete aj doma.

.týždeň

Pápež chce tweetovať, kardináli blogujú

.imrich Gazda .časopis .médiá 04.03.2012

Internet a nové technológie sú pre katolícku cirkev jednou z najväčších výziev súčasnosti. Vatikán chce zverejňovať myšlienky Benedikta XVI. na Twitteri, americkí kardináli s obľubou blogujú, trnavský arcibiskup Róbert Bezák komunikuje so svojimi veriacimi cez Facebook. Po pokresťančení piatich svetadielov sa cirkev púšťa do evanjelizácie digitálneho kontinentu.

.týždeň

This is War!

.róbert Csere .časopis .médiá 26.02.2012

S týmto titulkom uverejnil na sklonku roku tridsiateho ôsmeho britský časopis Picture Post jedenásťstranovú fotoreportáž maďarského emigranta Roberta Capu zo španielskej občianskej vojny.

.týždeň

Cesty domov – prefarbená Ordinácia, kde dej nie je dôležitý

.juraj Koiš .časopis .médiá 26.02.2012

Televízia Prima našla nové Rodinné putá. Získala si priazeň so seriálom Cesty domov, ktorý už druhým rokom láka k obrazovkám viac než milión divákov, a to dvakrát do týždňa. Za úspechom pritom nemusela ísť ďaleko, stačilo zlanáriť pár známych tvárí z konkurenčnej Ordinácie v ružovej záhrade, umiestniiť svoj nový seriál do lekárskeho prostredia a použiť osvedčený postup jednoduchej, ale zrozumiteľnej zápletky, ktorá je zasadená do kontextu príbehov „zo života“.

.týždeň

Médiá

..ako je to (s)právne .médiá 19.02.2012

​TLAČ Slovenský Rešpekt

.týždeň

Okrúhly stôl dopadol inak, ako sme čakali

.eva Čobejová .časopis .médiá 19.02.2012

Verejnoprávna televízia pripravila na minulú stredu okrúhly stôl, aktuálne zaradený do vysielania. Vyslyšala tak volanie aktivistov. No pripomeňme, že na bratislavskom Námestí SNP spolu s volaním po okrúhlom stole v televízii odznelo aj tvrdenie, že dnes pracujú novinári s oveľa silnejšou autocenzúrou ako v časoch socializmu. Čo je teda dosť bláznivé tvrdenie.