Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Elena Akácsová
.elena Akácsová
Rubrika .lifestyle, ktorú má na starosti, chce byť oázou oddychu, humoru a nadhľadu pre unaveného čitateľa, ktorý sa prehryzie všetkými kauzami, tragédiami, analýzami a kritikami. Už od jaslí sa najlepšie cíti medzi ľuďmi, preto najradšej robí rozhovory do svojej rubriky Sedem cností a nerestí. Do .týždňa prišla po desiatich rokoch práce v internetových magazínoch inZine, T-Station a Inland. Neznáša chaos, nedôslednosť, meškanie a rozhodovanie medzi dvoma dosť dobrými možnosťami. Miluje originálne náušnice, psychopop, nezaprdených folkloristov, svoj iPhone a bulharské paradajky.
.posledné
.týždeň

Démon paparazzi

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Je to hrozné, táto digitálna doba. Každý má pri sebe nejaké záznamové zariadenie, keď nič lepšie, tak aspoň mobil. Použiť ho a okamžite poslať do sveta zvuk, fotku či dokonca video zvládne už aj priemerne cvičená opica.

.týždeň

Poriešte to za mňa!

.elena Akácsová .časopis .komentáre

Volala mi dávna známa, aby som jej pomohla s

.týždeň

Okrádam vás? Dokážte to!

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Nedávno vznikla na slovenskom internete nová stránka, ktorá sa chce venovať celebritám a všetkému okolo nich. Chvályhodné na tvorcoch je, že chcú písať satiricky, priam si z celebrít robiť žarty.

.týždeň

Trest za hyperlink

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Začiatkom apríla parížsky súdny dvor vyniesol rozsudok vytvárajúci precedens, ktorý môže výrazne obmedziť slobodu publikovania na internete.

.týždeň

Hugo a Homer

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Pred necelým mesiacom sa svetovými agentúrami a slovenským bulvárom prehnala správa, že Hugo Chávez zakázal vo Venezuele vysielať Simpsonovcov.

.týždeň

Duševná pornografia

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Skutočne vám ležia na srdci hladujúce africké deti? Vzrušuje vás manželkina kamarátka? Sú vám tuční ľudia odporní? Myslíte si, že o päť rokov budete ešte stále so svojím manželom? Kradli ste niekedy?

.týždeň

Vlastenecký vírus

.elena Akácsová .časopis .komentáre

Senátor poľskej vládnej strany Občianskej platformy Zbigniew Szaleniec sa pred časom rozhodol svojským spôsobom oživiť vlastenectvo Poliakov. Na svojej internetovej stránke ponúkol každému záujemcovi, ktorý uvedie na seba kontakt a zároveň si objedná odber informácií o činnosti senátora,

.týždeň

Prezidentka a vozíčkar

.elena Akácsová .časopis .ostatné

V internetovej diskusii okolo kandidatúry pani Radičovej na prezidentku istý diskutér posplietal kadejaké výhrady voči nej, hrušky s jablkami, vytiahol Merkelovú aj Thatcherovú, protinárodné skupinky v pozadí a absenciu ideí ako dôvody, prečo ju nebude voliť. Celé to zakončil slovami: