Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Elena Akácsová
.elena Akácsová
Rubrika .lifestyle, ktorú má na starosti, chce byť oázou oddychu, humoru a nadhľadu pre unaveného čitateľa, ktorý sa prehryzie všetkými kauzami, tragédiami, analýzami a kritikami. Už od jaslí sa najlepšie cíti medzi ľuďmi, preto najradšej robí rozhovory do svojej rubriky Sedem cností a nerestí. Do .týždňa prišla po desiatich rokoch práce v internetových magazínoch inZine, T-Station a Inland. Neznáša chaos, nedôslednosť, meškanie a rozhodovanie medzi dvoma dosť dobrými možnosťami. Miluje originálne náušnice, psychopop, nezaprdených folkloristov, svoj iPhone a bulharské paradajky.
.posledné
.týždeň

Rozvedení otcovia pod ochranou

.elena Akácsová .časopis .ostatné 20.07.2008

Najprv som narazila na informáciu, že spoločnosť Fox pripravuje novú šou s pozitívnym, priam dobročinným nábojom. Mohla si tak napraviť reputáciu po dehonestujúcich programoch, ako bol napríklad Moment pravdy, kde účinkujúci s vidinou výhry robia pred kamerami trápny duševný striptíz (na jeseň už aj na Prime!).

.týždeň

Kopírovanie zabíja luxus!

.elena Akácsová .časopis .ostatné 13.07.2008

Francúzske súdy sa vydali na likvidačné ťaženie proti internetu a jeho najzákladnejším vlastnostiam.

.týždeň

Maľujem si telo na červeno

.elena Akácsová .časopis .komentáre 05.07.2008

Pred poldruha mesiacom preletela svetovými médiami správa, že v brazílskej džungli objavili doteraz neznámy indiánsky kmeň, ktorý žije bez akéhokoľvek kontaktu so západnou civilizáciou. K

.týždeň

Kto udrie na city Slovákom?

.elena Akácsová .časopis .komentáre 29.06.2008

Na jeseň sa na slovenských televíznych obrazovkách objaví ďalšia úspešná šou prevzatá zo zahraničia. Do novej šou Markízy a

.týždeň

Mysli globálne, tancuj lokálne

.elena Akácsová .časopis .divadlo 22.06.2008

Preč sú časy, keď si v každej doline stáročia zachovávali svoj osobitý štýl, do ktorého mal každý cudzí vplyv dostatok času zapadnúť a zdomácnieť. Hranice a obmedzenia sú preč a cudzie vplyvy sa miešajú krížom-krážom.

.týždeň

Démon paparazzi

.elena Akácsová .časopis .ostatné 22.06.2008

Je to hrozné, táto digitálna doba. Každý má pri sebe nejaké záznamové zariadenie, keď nič lepšie, tak aspoň mobil. Použiť ho a okamžite poslať do sveta zvuk, fotku či dokonca video zvládne už aj priemerne cvičená opica.

.týždeň

Poriešte to za mňa!

.elena Akácsová .časopis .komentáre 14.06.2008

Volala mi dávna známa, aby som jej pomohla s

.týždeň

Okrádam vás? Dokážte to!

.elena Akácsová .časopis .ostatné 31.05.2008

Nedávno vznikla na slovenskom internete nová stránka, ktorá sa chce venovať celebritám a všetkému okolo nich. Chvályhodné na tvorcoch je, že chcú písať satiricky, priam si z celebrít robiť žarty.

.týždeň

Trest za hyperlink

.elena Akácsová .časopis .ostatné 23.05.2008

Začiatkom apríla parížsky súdny dvor vyniesol rozsudok vytvárajúci precedens, ktorý môže výrazne obmedziť slobodu publikovania na internete.