Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Elena Akácsová
.elena Akácsová
Rubrika .lifestyle, ktorú má na starosti, chce byť oázou oddychu, humoru a nadhľadu pre unaveného čitateľa, ktorý sa prehryzie všetkými kauzami, tragédiami, analýzami a kritikami. Už od jaslí sa najlepšie cíti medzi ľuďmi, preto najradšej robí rozhovory do svojej rubriky Sedem cností a nerestí. Do .týždňa prišla po desiatich rokoch práce v internetových magazínoch inZine, T-Station a Inland. Neznáša chaos, nedôslednosť, meškanie a rozhodovanie medzi dvoma dosť dobrými možnosťami. Miluje originálne náušnice, psychopop, nezaprdených folkloristov, svoj iPhone a bulharské paradajky.
.posledné
.týždeň

Kopírovanie zabíja luxus!

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Francúzske súdy sa vydali na likvidačné ťaženie proti internetu a jeho najzákladnejším vlastnostiam.

.týždeň

Maľujem si telo na červeno

.elena Akácsová .časopis .komentáre

Pred poldruha mesiacom preletela svetovými médiami správa, že v brazílskej džungli objavili doteraz neznámy indiánsky kmeň, ktorý žije bez akéhokoľvek kontaktu so západnou civilizáciou. K

.týždeň

Kto udrie na city Slovákom?

.elena Akácsová .časopis .komentáre

Na jeseň sa na slovenských televíznych obrazovkách objaví ďalšia úspešná šou prevzatá zo zahraničia. Do novej šou Markízy a

.týždeň

Démon paparazzi

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Je to hrozné, táto digitálna doba. Každý má pri sebe nejaké záznamové zariadenie, keď nič lepšie, tak aspoň mobil. Použiť ho a okamžite poslať do sveta zvuk, fotku či dokonca video zvládne už aj priemerne cvičená opica.

.týždeň

Mysli globálne, tancuj lokálne

.elena Akácsová .časopis .divadlo

Preč sú časy, keď si v každej doline stáročia zachovávali svoj osobitý štýl, do ktorého mal každý cudzí vplyv dostatok času zapadnúť a zdomácnieť. Hranice a obmedzenia sú preč a cudzie vplyvy sa miešajú krížom-krážom.

.týždeň

Poriešte to za mňa!

.elena Akácsová .časopis .komentáre

Volala mi dávna známa, aby som jej pomohla s

.týždeň

Okrádam vás? Dokážte to!

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Nedávno vznikla na slovenskom internete nová stránka, ktorá sa chce venovať celebritám a všetkému okolo nich. Chvályhodné na tvorcoch je, že chcú písať satiricky, priam si z celebrít robiť žarty.

.týždeň

Trest za hyperlink

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Začiatkom apríla parížsky súdny dvor vyniesol rozsudok vytvárajúci precedens, ktorý môže výrazne obmedziť slobodu publikovania na internete.