Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Elena Akácsová
.elena Akácsová
Rubrika .lifestyle, ktorú má na starosti, chce byť oázou oddychu, humoru a nadhľadu pre unaveného čitateľa, ktorý sa prehryzie všetkými kauzami, tragédiami, analýzami a kritikami. Už od jaslí sa najlepšie cíti medzi ľuďmi, preto najradšej robí rozhovory do svojej rubriky Sedem cností a nerestí. Do .týždňa prišla po desiatich rokoch práce v internetových magazínoch inZine, T-Station a Inland. Neznáša chaos, nedôslednosť, meškanie a rozhodovanie medzi dvoma dosť dobrými možnosťami. Miluje originálne náušnice, psychopop, nezaprdených folkloristov, svoj iPhone a bulharské paradajky.
.posledné
.týždeň

Koniec sexu v meste

.elena Akácsová .časopis .udalosti

Ak sa nejaký nový fenomén objaví v americkom seriáli, môžeme si byť istí, že je to nastupujúci spoločenský trend a treba sa tým vážne začať zaoberať, pretože skôr alebo neskôr to dorazí aj k nám ako norma.

.týždeň

Byť vodičkou je úžasné!

.elena Akácsová .časopis .udalosti

Poisťovne uverejnili svoje cenníky Povinného zmluvného poistenia motorových vozidiel na rok 2008 a

.týždeň

Zmiznutá Vierka sa objavila v Superstar

.elena Akácsová .časopis .ostatné

Má niekto právo hovoriť rodičom do výchovy dieťaťa, keď je na prvý pohľad jasné, že to je najhoršia možná cesta, akou to robí? Sociálni inžinieri v tom majú jasno, štát sa vždy postará o všetko lepšie, aj o deti. Ale čo my, obhajcovia čo najmenšieho zasahovania štátu do súkromia? My s tým máme dosť problém.