Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.ako je to (s)právne
.ako je to (s)právne - je špeciálne označený obsah vytvorený v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Hlavnou úlohou tohto obsahu je predovšetkým podpora marketingových cieľov zaujímavých spoločností, ako aj informovanosť čitateľov o rozličných aktuálnych témach. Formát danej rubriky pozostáva z platenej formy a nepatrí do našej priamej tvorby.
.týždeň

Eugen Korda: Som najmúdrejší na svete

.elena Akácsová ..ako je to (s)právne .lifestyle 18.03.2012

Reportér Eugen Korda hovorí, že v denníku bol zvyknutý robiť najmä spravodajstvo, a to rýchlo. Teraz dúfa, že u nás v .týždni zlenivie, lebo bude robiť viac reportáží, a to kvalitnejšie a pomalšie.

.týždeň

Médiá

..ako je to (s)právne .médiá 19.02.2012

​TLAČ Slovenský Rešpekt

.týždeň

O kapustných hlavách

.zuzana Mojžišová ..ako je to (s)právne .film 23.10.2011

Vít Klusák a Filip Remunda sú dvaja českí mladíci, ktorí nakrúcajú dokumentárne filmy. Doposiaľ sa asi najviac narozprávalo o ich spoločnom provokatívnom Českom sne (2004), kde sa masívna reklamná kampaň nekončí otvorením novučičkého hypermarketu a výhodným naplnením igelitky, ale vytriezvením nahnevaného, rozpačitého i smejúceho sa davu tvárou v tvár obrovskej filmovej kulise.

.týždeň

Čomu holdoval Churchill

.paul Johnson ..ako je to (s)právne .klub 09.10.2011

Cita Stelzer, autorka knihy Dinner with Churchill (Na večeri s Churchillom), mala dobrý nápad. Tenká knižka o jeho obľúbených jedlách, nápojoch a cigarách je zároveň o tom, ako vedel jedenie využiť na politiku a diplomaciu.

.týždeň

Zverské vône

.tomáš Čejka ..ako je to (s)právne .lifestyle 26.06.2011

Napriek afére s nemeckými klíčkami, čo sa dlho maskovali španielskymi uhorkami, sa trh s bio výrobkami určite nezrúti. Podporujú ho totiž aj také produkty, ktoré so stravou, konkrétne ľudskou stravou, nemajú absolútne nič spoločné.

.týždeň

Treba vedieť, treba mať

..ako je to (s)právne .lifestyle 29.05.2011

​TREBA OTVORIŤ SEZÓNU: Folklórny festival v Likavke

.týždeň

Minimalizmus na etnokoberci

.ivan Čobej ..ako je to (s)právne .lifestyle 30.01.2011

Minulý týždeň sa v Kolíne nad Rýnom konal opäť tradičný veľtrh IMM Cologne. Je to jeden z najvýznamnejších svetových veľtrhov nábytku, na ktorý sa oplatí ísť.