Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.ako je to (s)právne
.ako je to (s)právne - je špeciálne označený obsah vytvorený v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Hlavnou úlohou tohto obsahu je predovšetkým podpora marketingových cieľov zaujímavých spoločností, ako aj informovanosť čitateľov o rozličných aktuálnych témach. Formát danej rubriky pozostáva z platenej formy a nepatrí do našej priamej tvorby.
.týždeň

O jazde s vetrom vo vlasoch

.michael Kasarda ..ako je to (s)právne .lifestyle 12.05.2013

Kríza stredného veku, štvorpercentný kaderník, futbalista či žena, ktorá využíva príležitosti. Do týchto skupín zaraďujeme ľudí, ktorí sa vyvážajú na autách bez strechy. Pravda je, že tri mesiace do roka im máme čo závidieť.

.týždeň

Šťastie čaká v prázdnej skrini

.mirka Gúčiková ..ako je to (s)právne .lifestyle 29.04.2013

Šťastie nájdeme v zbavovaní sa vecí, ale aj v míňaní peňazí. Len musíme vedieť, ako na to.

.týždeň

Na uliciach tiekla zlatá krv

.matúš Pošvanc ..ako je to (s)právne .týždeň v ekonomike 21.04.2013

Cena zlata padla v priebehu dvoch dní o 209 dolárov, čo bolo najviac za ostatných 30 rokov. Okamžite sa objavili komentáre o tom, že zlato bolo a je dlhodobo nadhodnotené, respektíve, že sa končí zlatá éra. Čo stálo za pádom ceny zlata?

.týždeň

Vytlačte si zbraň, steak alebo vázu

.alexander Mravčák ..ako je to (s)právne .lifestyle 25.03.2013

Hrnčiarsky kruh je out. Teraz si vázu navrhnete v tablete a vytlačíte na 3D tlačiarni. Alebo si stiahnete náušnice, upravíte, ako len chcete a tlačiareň ich vypľuje bez toho, aby ste niekam chodili. Trojrozmerné tlačiarne sa chystajú zmeniť všetko.

.týždeň

Trochu drahé euronámestíčko

.martin Droppa ..ako je to (s)právne .týždeň doma 24.03.2013

V Liptovskom Jáne revitalizovali neveľké obecné námestie, samozrejme, z prostriedkov eurofondov: necelých 320 štvorcových metrov približne za 390-tisíc eur. Výsledok? Trestné oznámenia a vyšetrovanie Úradom boja proti korupcii.

.týždeň

E-fajčenie bez e-popolníka

.juraj Malíček .elena Akácsová ..ako je to (s)právne .lifestyle 25.02.2013

E-fajčenie je posadnutosť a prekliatie a veda a vášeň, ktorá fajčiara oslobodí od smradľavého, nečistého a nezdravého fajčenia tradičných tabakových produktov. Od závislosti ho však neoslobodí.

.týždeň

Čo neviete o Krstnom otcovi

.juraj Malíček ..ako je to (s)právne .lifestyle 21.01.2013

Najprv kniha Maria Puza, potom filmy Francisa Forda Coppolu. Z Krstného otca sa stal fenomén. Kniha Toma Santopietra vysvetľuje, ako a prečo.

.týždeň

Narodiť sa s mobilom v ruke

.elena Akácsová ..ako je to (s)právne .lifestyle 21.01.2013

Toľko rôznorodej spotrebnej elektroniky pokope, kde takmer každá sa hrdí prívlastkom, že je v niečom úplne prvá na svete, sa dá vidieť len raz za rok v Las Vegas. Pritom najdôležitejší prvok spomedzi tej kopy súčiastok uvidíte, len keď sa pozriete do zrkadla.

.týždeň

Ja spravím, ty spravíš

.lukáš Krivošík ..ako je to (s)právne .biznis príbeh 06.01.2013

Slovom roka 2013 bude na Slovensku pravdepodobne „nezamestnanosť“. Mikropráca, ponúkaná internetovými portálmi ako jaspravim.sk, môže byť aspoň malým prilepšením pre množstvo ľudí bez stáleho zamestnania.

.týždeň

Večnosť diamantov

.marína Smolková ..ako je to (s)právne .týždeň v ekonomike 16.12.2012

Ak máte generačný snubný prsteň s diamantovým očkom, nemala by vás zaujímať len jeho historická hodnota. Okrem citovej väzby by ste si k jeho brúsenému kamienku mali vytvoriť aj rešpekt investora.