Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.ako je to (s)právne
.ako je to (s)právne - je špeciálne označený obsah vytvorený v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Hlavnou úlohou tohto obsahu je predovšetkým podpora marketingových cieľov zaujímavých spoločností, ako aj informovanosť čitateľov o rozličných aktuálnych témach. Formát danej rubriky pozostáva z platenej formy a nepatrí do našej priamej tvorby.
.týždeň

Zaplaťte! Prosím

.filip Olšovský ..ako je to (s)právne .technológie

K našim končinám sa postupne približuje ďalší front dlhoročnej vojny o spoplatňovanie obsahu na webe. Na jeho čele stojí tentoraz mnohým známy generál Adblock.

.týždeň

Naozaj chceme počuť pravdu do očí?

.michal Patarák ..ako je to (s)právne .spoločnosť

Naša každodenná komunikácia sa zakladá na neviditeľných pravidlách, ktoré pôsobia podvratne na to, čo je vyslovené či oficiálne. Napriek tomu sa bez nich nedokážeme zaobísť.

.týždeň

Hyperloop má na Slovensku zmysel

.michal Novota ..ako je to (s)právne .rozhovor

Rozprávali sme sa bezprostredne po tom, ako na digitálnej konferencii South by Southwest (SXSW) v texaskom Austine potvrdili, že si na odštartovanie revolučného spôsobu osobnej ...

.týždeň

Pat!

.redakcia ..ako je to (s)právne .téma

Redaktori .týždňa boli po voľbách v centrálach volebných strán. Niekde bolo smutno, niekde sa odrezávali hrdlá fliaš, ...

.týždeň

Populizmus Smeru... má to ešte vôbec význam?

.peter Učeň ..ako je to (s)právne .téma

Príčinou mizernej situácie, v ktorej sa slovenská politika nachádza, je vládna strana Smer. Konkrétne jej populizmus. Alebo nie?

.týždeň

Citrón v steble

.jozef Koleják ..ako je to (s)právne .lifestyle

Kto by si nepamätal tú skvelú chuť a vôňu thajských jedál, kde sa na jemnom, citrónovom vankúši prelieva kokos s vôňou exotických bylín. Ten vankúš však nie je kyslý. To preto, že ho nevytvára citrón, ale citrónová tráva.

.týždeň

V sieti chytľavých nápadov

.lukáš Krivošík .eva Čobejová ..ako je to (s)právne .týždeň v ekonomike

Ideová konferencia združenia ALFA, ktoré je think-tankom strany Sieť, priniesla vzrušenú diskusiu medzi Radoslavom Procházkom a Martinom Dubécim o utečencoch. No zároveň umožnila aj náhľad do kuchyne volebných cieľov preferenčne najsilnejšej opozičnej strany.

.týždeň

Tabletová päťročná evolúcia

.alexander Mravčák ..ako je to (s)právne .lifestyle

Keď prišli tablety, bolo to odvážne a praktické zariadenie. Podľa slov výrobcov chceli novinkou vyplniť prázdny priestor medzi laptopmi a mobilmi. Laptopy sa však medzitým zmenšili a mobily zväčšili. Kam sa teda v úzkom priestore postaví tablet?

.týždeň

Treba

..ako je to (s)právne .lifestyle

​TREBA DOROBIŤ: Samo Smetana odporúča vlastné víno

.týždeň

Lotroviny Pištu Vandala

.štefan Chrappa ..ako je to (s)právne .osobnosti

Milí priatelia, veľa sa hovorí a píše o jedle. Trendy sa menia. Kedysi bolo mlieko zdravé, dnes nám v črevnej flóre zrodí faunu a oheň je na streche. Aj vajcia sú v nemilosti, o mäse ani nehovorím. Odborníci odporúčajú veľa, veľa zeleniny. Keď pozriem na tie černobyľské uhorky, papriky a rajčiny, ktoré nemajú žiadnu chuť, no napriek tomu sa vám po nich pól dňa grgá, ostávam na pochybách, či je toto cesta ku kvalitnej dlhovekosti. Treba hľadať zlatú vyváženosť. Z každého rožku trošku.