Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.ako je to (s)právne
.ako je to (s)právne - je špeciálne označený obsah vytvorený v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Hlavnou úlohou tohto obsahu je predovšetkým podpora marketingových cieľov zaujímavých spoločností, ako aj informovanosť čitateľov o rozličných aktuálnych témach. Formát danej rubriky pozostáva z platenej formy a nepatrí do našej priamej tvorby.
.týždeň

Darčekový manuál

.elena Akácsová .peter Bálik .mirka Gúčiková .michael Kasarda .juraj Malíček .alexander Mravčák ..ako je to (s)právne .lifestyle 01.12.2013

V nedeľu sme zapálili prvú adventnú sviečku, ktorá nám pripomína, že je čas duchovne sa pripraviť na Vianoce.

.týždeň

Tvrdý oriešok

.jozef Koleják ..ako je to (s)právne .lifestyle 27.10.2013

Je to malé, je to guľaté a trošku sa toho bojíme, lebo taký dokonale okrúhly orech sme jakživ nevideli. Dáme ho do úst a máme pocit, že sme zahryzli do úžasne chrumkavého, orieškovo-kokosového masla.

.týždeň

Zakladanie eseročiek bude ťažšie

.peter Furmaník ..ako je to (s)právne .týždeň v ekonomike 06.10.2013

Ak si od decembra 2013 budete chcieť ako jediný spoločník založiť vlastnú eseročku, rátajte s komplikáciou navyše. Už druhýkrát za prebiehajúce volebné obdobie mení Ficova vláda podmienky na zakladanie spoločností s ručením obmedzeným.

.týždeň

Koučing v práci manažéra a lídra

.lukáš Krivošík ..ako je to (s)právne .promotion 16.09.2013

Kedysi platilo, že úspešným šéfom stačila vysoká mzda a luxusné vozidlo. Dnes však top manažéri, a postupne aj strední manažéri, požadujú ešte niečo iné: pýtajú sa, čo im práca prinesie aj z hľadiska ich osobného rozvoja, kto alebo čo im bude podporou.

.týždeň

Kurkumín

.peter Szolcsányi ..ako je to (s)právne .veda 01.09.2013

Nielenže je krásne žltý a má delikátnu chuť a vôňu, ale  navyše ešte aj chráni zdravie svojich konzumentov. Čo je zriedkavá kombinácia v rámci nášho bežného stravovania, avšak priam bytostná charakteristika typickej ázijskej kuchyne. Vďaka kurkumínu.

.týždeň

Po tráve treba chodiť

.peter Bigoš ..ako je to (s)právne .lifestyle 18.08.2013

Pokojne nechajte deti behať po tráve, trávnik to nezničí. Práve naopak, potrebuje pravidelné ušliapavanie. A ak ste šťastným majiteľom trávnatej plochy, pripravte sa na terapiu prácou. Lebo pri trávnikoch skutočne platí, že zelení sa len tomu, komu sa nelení.

.týždeň

Bruselská numerológia

.igor Iliaš ..ako je to (s)právne .týždeň v ekonomike 07.07.2013

Európska únia si rada dáva ciele smerujúce k blahobytu. Napríklad si vytýčila cieľ využívať čoraz viac obnoviteľných zdrojov a zvyšovať energetickú efektívnosť. Realita sa týmto ušľachtilým zámerom často vzpiera.

.týždeň

Očami Doroty Nvotovej

.dorota Nvotová ..ako je to (s)právne .osobnosť 02.06.2013

Stojím na pumpe pred stojanom na slnečné okuliare. Všetky majú rovnaký tvar, len farbu majú inú. Čisté osemdesiate roky. Márne hľadám niečo, čo vyzerá trošku inak. Radšej sedemdesiate, úplne najradšej šesťdesiate, alebo prosto bársčo.

.týždeň

Keď sa stavba stane architektúrou

.nina Bartošová ..ako je to (s)právne .architektúra 19.05.2013

Z hľadiska architektúry nie je montážna hala v bratislavskom Vlčom hrdle ničím výnimočná. Jej konverzia na kultúrno-spoločenský priestor Refinery Gallery však určite stojí za pozornosť.

.týždeň

Ako prežiť dovolenku s deťmi

.mirka Gúčiková ..ako je to (s)právne .lifestyle 18.05.2013

Či ste vyznávači all inclusive relaxu, backpackeri, chcete precestovať celý svet alebo poznať každý kút Slovenska, deti otrasú vašimi plánmi a predstavami. Príchod potomkov však neznamená koniec cestovateľských snov a dovoleniek. Treba sa len lepšie pripraviť a učiť od profíkov.