Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.ako je to (s)právne
.ako je to (s)právne - je špeciálne označený obsah vytvorený v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Hlavnou úlohou tohto obsahu je predovšetkým podpora marketingových cieľov zaujímavých spoločností, ako aj informovanosť čitateľov o rozličných aktuálnych témach. Formát danej rubriky pozostáva z platenej formy a nepatrí do našej priamej tvorby.
.týždeň

Moderna je už pamiatka

.eva Čobejová ..ako je to (s)právne .architektúra 25.05.2014

Sídlo nitrianskej poľnohospodárskej univerzity si nemožno nevšimnúť, keď človek prechádza Nitrou, pretože budova auly pripomína ufo, ktoré pôvabne pristálo v zelenom parku medzi univerzitnými pavilónmi. Školský areál sa v apríli tohto roka stal národnou kultúrnou pamiatkou, a v niečom je to prelomové rozhodnutie.

.týždeň

Marek Roháček: Ľudí poznávam podľa topánok

.elena Akácsová ..ako je to (s)právne .lifestyle 16.03.2014

Marek Roháček sa už 20 rokov stará, aby OZ Návrat dobre fungovalo a deti nezostávali v domovoch a nepatrili štátu, ale žili v rodinách. Robí tiež v združení D3, ktoré sa snaží o holistické vnímanie života a sveta, teda aby sa človek tešil ráno do práce a poobede domov.

.týždeň

Naozaj kupujete dieru?

.elena Akácsová ..ako je to (s)právne .lifestyle 16.03.2014

Čo robí lekár, keď s pacientom preberá liečbu? A učiteľ, keď chce udržať pozornosť žiakov? A dievča, čo sa zaregistrovalo na zoznamke? A podriadený, čo žiada šéfa o vyšší plat? A kolega, ktorý prezentuje svoje riešenie? Predáva! Predávať je veľmi ľudské.

.týždeň

Treba

..ako je to (s)právne .lifestyle 01.03.2014

TREBA SA SPRCHOVAŤ so svojím miláčikom aj vo vani ● TREBA SI UPRAŽIŤ: Kávovar s funkciou praženia zŕn ● TREBA NOSIŤ puto ako šperk ● TREBA SA DOZABÁVAŤ: Končia sa fašiangy, treba začať pracovať ● TREBA SA POZERAŤ V TELKE: Najnovšiu sériu geniálneho Sherlocka

.týždeň

Nákup na webe s rozvahou

.alexander Mravčák ..ako je to (s)právne .lifestyle 08.12.2013

Dva týždne do Vianoc. Ľudia sa strkajú v rade k pokladni pri gýčových Mikulášoch, potia sa pod hrubými bundami a do toho všetkého hrá jedna z troch vianočných pesničiek. Vďaka internetu sa tomu môžeme vyhnúť.

.týždeň

Darčekový manuál

.elena Akácsová .peter Bálik .mirka Gúčiková .michael Kasarda .juraj Malíček .alexander Mravčák ..ako je to (s)právne .lifestyle 01.12.2013

V nedeľu sme zapálili prvú adventnú sviečku, ktorá nám pripomína, že je čas duchovne sa pripraviť na Vianoce.

.týždeň

Tvrdý oriešok

.jozef Koleják ..ako je to (s)právne .lifestyle 27.10.2013

Je to malé, je to guľaté a trošku sa toho bojíme, lebo taký dokonale okrúhly orech sme jakživ nevideli. Dáme ho do úst a máme pocit, že sme zahryzli do úžasne chrumkavého, orieškovo-kokosového masla.

.týždeň

Zakladanie eseročiek bude ťažšie

.peter Furmaník ..ako je to (s)právne .týždeň v ekonomike 06.10.2013

Ak si od decembra 2013 budete chcieť ako jediný spoločník založiť vlastnú eseročku, rátajte s komplikáciou navyše. Už druhýkrát za prebiehajúce volebné obdobie mení Ficova vláda podmienky na zakladanie spoločností s ručením obmedzeným.

.týždeň

Koučing v práci manažéra a lídra

.lukáš Krivošík ..ako je to (s)právne .promotion 16.09.2013

Kedysi platilo, že úspešným šéfom stačila vysoká mzda a luxusné vozidlo. Dnes však top manažéri, a postupne aj strední manažéri, požadujú ešte niečo iné: pýtajú sa, čo im práca prinesie aj z hľadiska ich osobného rozvoja, kto alebo čo im bude podporou.

.týždeň

Kurkumín

.peter Szolcsányi ..ako je to (s)právne .veda 01.09.2013

Nielenže je krásne žltý a má delikátnu chuť a vôňu, ale  navyše ešte aj chráni zdravie svojich konzumentov. Čo je zriedkavá kombinácia v rámci nášho bežného stravovania, avšak priam bytostná charakteristika typickej ázijskej kuchyne. Vďaka kurkumínu.