Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.ako je to (s)právne
.ako je to (s)právne - je špeciálne označený obsah vytvorený v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Hlavnou úlohou tohto obsahu je predovšetkým podpora marketingových cieľov zaujímavých spoločností, ako aj informovanosť čitateľov o rozličných aktuálnych témach. Formát danej rubriky pozostáva z platenej formy a nepatrí do našej priamej tvorby.
.týždeň

Eskamotér v kuchyni

.jozef Koleják ..ako je to (s)právne .lifestyle 19.10.2014

Nepoznám kuchára, ktorý by sa rád nepredvádzal. Majú to v krvi. Už len keď machrujú s krájaním cibule. Je v tom kus akrobacie, nebezpečenstva, má to rytmus aj pointu. Hotový cirkus. A to sa ešte nezačali hrať s ohňom!

.týždeň

Brazílske obličky

.jozef Koleják ..ako je to (s)právne .lifestyle 06.10.2014

Po mandliach sú to najobľúbenejšie orechy na svete. Možno práve preto, že chutia zo všetkých najsladšie a nikto si na nich nevyláme zuby či neporaní ďasná. Sú milé, mäkké a na jazyku mimoriadne prítulné. Juhoamerické kešu orechy.

.týždeň

Ako prežiť internetovú slávu

.alexander Mravčák ..ako je to (s)právne .spoločnosť 16.08.2014

Pre webové mémy platí, že v jednoduchosti je ich čaro. Čím je myšlienka absurdnejšia, tým väčší úspech na internete môže získať. A v niektorých prípadoch dokáže zmeniť človeku život.

.týždeň

Fastfood od babičky

.jozef Koleják ..ako je to (s)právne .lifestyle 28.07.2014

Aby sme zahnali hlad, ktorý nás zastihol na ulici či pri robote, napchávame sa čudnými umelohmotnými jedlami, ktoré sa tvária ako mäso s chlebom. Babičky však na takú príležitosť mali svoj overený trik. Volal sa fašírka.

.týždeň

Vrúcne pozdravy z Kuby

.jozef Koleják ..ako je to (s)právne .lifestyle 21.07.2014

Je vlahý letný večer a človek má chuť na niečo osviežujúce so štipkou alkoholu. Pivo aj víno nás už omrzeli, čo robiť? Zrazu však vzduchom zaznie hudba, človekom to začne čudne hýbať a nápad je vonku: dáme si mojito!

.týždeň

Cudzím autom na dovolenku

.michael Kasarda ..ako je to (s)právne .lifestyle 14.06.2014

Máte malé či nepohodlné auto na dlhé cesty? Nechce sa vám vysávať piesok z kufra ešte v októbri? Alebo chcete mať z dovolenky celkom iný zážitok? Autopožičovne sú naporúdzi.

.týždeň

Moderna je už pamiatka

.eva Čobejová ..ako je to (s)právne .architektúra 25.05.2014

Sídlo nitrianskej poľnohospodárskej univerzity si nemožno nevšimnúť, keď človek prechádza Nitrou, pretože budova auly pripomína ufo, ktoré pôvabne pristálo v zelenom parku medzi univerzitnými pavilónmi. Školský areál sa v apríli tohto roka stal národnou kultúrnou pamiatkou, a v niečom je to prelomové rozhodnutie.

.týždeň

Marek Roháček: Ľudí poznávam podľa topánok

.elena Akácsová ..ako je to (s)právne .lifestyle 16.03.2014

Marek Roháček sa už 20 rokov stará, aby OZ Návrat dobre fungovalo a deti nezostávali v domovoch a nepatrili štátu, ale žili v rodinách. Robí tiež v združení D3, ktoré sa snaží o holistické vnímanie života a sveta, teda aby sa človek tešil ráno do práce a poobede domov.

.týždeň

Naozaj kupujete dieru?

.elena Akácsová ..ako je to (s)právne .lifestyle 16.03.2014

Čo robí lekár, keď s pacientom preberá liečbu? A učiteľ, keď chce udržať pozornosť žiakov? A dievča, čo sa zaregistrovalo na zoznamke? A podriadený, čo žiada šéfa o vyšší plat? A kolega, ktorý prezentuje svoje riešenie? Predáva! Predávať je veľmi ľudské.

.týždeň

Treba

..ako je to (s)právne .lifestyle 01.03.2014

TREBA SA SPRCHOVAŤ so svojím miláčikom aj vo vani ● TREBA SI UPRAŽIŤ: Kávovar s funkciou praženia zŕn ● TREBA NOSIŤ puto ako šperk ● TREBA SA DOZABÁVAŤ: Končia sa fašiangy, treba začať pracovať ● TREBA SA POZERAŤ V TELKE: Najnovšiu sériu geniálneho Sherlocka