.peter Bálik .šport 10.08.2017

Novým trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie sa stal Craig Ramsay. Vybral ho generálny manažér Miro Šatan.

.športovec víkendu: Majsterka Európy, ktorej závidí aj Messi a Ronaldom

.filip Olšovský .šport 08.08.2017

Je praváčka, no keďže jej futbalový idol je ľavák, naučila sa hrať oboma nohami. Vivianne Miedema dnes vďaka tomu skóruje s takmer každej pozície, v klube má bilanciu takmer gól na zápas a s reprezentáciou je čerstvou majsterkou Európy.

V Londýne môžem byť pokojný

.martin Mojžiš .filip Olšovský .šport 06.08.2017

Na halových majstrovstách Európy skončil druhý v behu na 100 metrov. Na majstrovstvách Európy do 23 rokov získal striebro v behu na 100 metrov a zlato v behu na 200 metrov, čím sa kvalifikoval na práve prebiehajúce majstrovstvá sveta. Ján Volko.

Nanebovstúpenie Usaina Bolta

.peter Zajac .šport 06.08.2017

Londýn, majstrovstvá sveta v ľahkej atletike, sobota 5. augusta 2017, 20.00. O niekoľko minút prehrá Usain Bolt v semifinále behu na 100 metrov s mladým Američanom Christianom Colemanom.

Fotí Tour de France z motorky: Cyklistu sme nikdy nezrazili

.dvtv .šport 05.08.2017

Fotografov z motorky na Tour de France je veľmi málo, ide o dosť prominentnú pozíciu, hovorí Markéta Navrátilová, ktorá fotila Tour de France viac ako dvadsať rokov. V tíme fotografov bola navyše ako jediná žena.

Sagan vyhral na Okolo Poľska bodovaciu súťaž a odchádza v bielom drese

.peter Kováč .denník N .šport 04.08.2017

Peter Sagan získal na pretekoch Okolo Poľska biely dres pre víťaza bodovacej súťaže. Celkovým víťazom sa stal Dylan Teuns z tímu BMC. Víťazom etapy sa stal Wout Poels zo Sky.

Kličko končí, cesta na vrchol je voľná

.filip Olšovský .šport 03.08.2017

V novembri mal zabojovať o titul majstra sveta v ťažkej váhe. Vladimir Kličko sa však rozhodol inak. Rukavice zavesil na klinec a svojmu súperovi vydláždil cestu k dominancii, akou kedysi boxu vládol on sám.

Sagan došpurtoval tretí, na Okolo Poľska zostáva v žltom drese

.peter Kováč .denník N .šport 01.08.2017

Štvrtú etapu vyhral Austrálčan Caleb Ewan, druhý skončil Holanďan Danny van Poppel.

Skvelý výkon Sagana, zvládol náročné kopce a na Okolo Poľska je opäť v žltom

.peter Kováč .denník N .šport 31.07.2017

V 3. etape skončil Peter Sagan druhý, predbehol ho len Dylana Teunsa z BMC. Treti priečku obsadil Saganov tímový kolega a domáci cyklista Rafal Majka.

.športovec víkendu: Zo strechy paneláku saltom do Dunaja

.filip Olšovský .šport 31.07.2017

Z každého podobného videa behá mráz po chrbte. Skokan odetý len v plavkách sa zhlboka nadýchne a potom skočí z dvadsiatich siedmich metrov do malého bazéna. Pár takých cez víkend na internet zavesil aj Michal Navrátil, čerstvý vicemajster sveta.