Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Slováci podľahli Nemcom po predĺžení, ziskom bodu však spečatili postup do štvrťfinále

.sita .šport 29.12.2020

Dvojgólový strelec Michal Mrázik venoval svoje góly zosnulému dedkovi.

Silný vetor odfúkol 2. kolo obrovského slalomu v Semmeringu. Vlhová prišla o šancu na víťazstvo

.sita .šport 28.12.2020

Petra Vlhová práve v Semmeringu pred dvoma rokmi vyhrala prvé preteky SP v obrovskom slalome v kariére a dodnes na ne spomína ako na jedny z najpamätnejších.

Vlhová na čele obrovského slalomu v Semmeringu, Shiffrinovej v 1. kole nadelila 59 stotín

Petra Vlhová práve v Semmeringu pred dvoma rokmi vyhrala prvé preteky v obrovskom slalome v kariére a dodnes na ne spomína ako na jedny z najpamätnejších.

Vlhová získala 6. miesto v úvodnom super G novej sezóny Svetového pohára

.sita .šport 20.12.2020

Petre Vlhovej patrí po odjazdení 20 pretekárok 6. miesto.

Vlhová nedokončila 1. kolo v pondelok v Courcheveli, prvýkrát v tejto sezóne bude bez bodov

.sita .šport 14.12.2020

Po odjazdení elitnej desiatky je na čele Američanka Mikaela Shiffrinová s náskokom 7 stotín pred Martou Bassinovou a 14 stotín pred ďalšou Taliankou Federicou Brignoneovou.

Petra Vlhová skončila tretia v obrovskom slalome v Courcheveli

.sita .šport 12.12.2020

Predstihla štvrtú Mikaelu Shiffrinovú, no bola pomalšia ako víťazka Marta Bassinová a Sara Hectorová. Po prvom kole si Vlhová zabezpečila fantastickú prvú pozíciu. V druhom kole však na trati spravila pár chýb, ktoré ju posunuli na tretie miesto.

Z lyžiarskej asociácie odišli viacerí členovia aj Vlhová. Jej otec odkazuje, že nechcú byť spájaní s ich praktikami

.sita .redakcia .šport 01.12.2020

Dlhoročné problémy lyžiarov s vedením vyvrcholili vystúpením 46 športových klubov z Slovenskej lyžiarskej asociácie (SLA). Odchádzajúce kluby v sebe združujú približne 1317 členov. Odchádza tiež päť zo šiestich členov predsedníctva úseku alpských disciplín a jeden člen predsedníctva SLA.

Vyvolený Diego Maradona

.peter Bálik .šport .spoločnosť 28.11.2020

Pred Leom Messim tu boli len dvaja futbalisti, ktorí súperili o titul najlepšieho hráča všetkých čias. Pelé a Maradona. Kým v minulosti sa prikláňali na stranu brazílskeho elegána, v posledných rokoch favorizujú skôr Diega Maradonu. Jeho smrť nám opäť pripomenula génia argentínskeho futbalu, ktorého si zamieňali s bohom.

Petra Vlhová triumfovala v obrovskom paralelnom slalome. Vyhrala už tretíkrát za sebou

.redakcia .sita .šport 26.11.2020

V rakúskom stredisku Lech-Zürs zdolala vo finále Američanku Paulu Moltzanovú a zvíťazila už v tretích pretekoch Svetového pohára (SP) za sebou.