Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Štefan Nižňanský reaguje

.štefan Nižňanský .názory

Na článok Evy Čobejovej "Štefan Nižňanský je neslušný človek" uverejnený 15. júla poslal svoju reakciu generálny riaditeľ STV Štefan Nižňanský. Jeho odpoveď uverejňujeme v plnom znení.

.týždeň

Richtár Fico

.jozef Majchrák .názory

Robert Fico sa rozhodol prispieť zo svojej rezervy obciam na Záhorí na boj proti premnoženým komárom. Má na to právo a je to úplne v poriadku. Zarazí akurát to, akým spôsobom premiér o týchto aktivitách informuje. Ako by voľby mali byť už zajtra.

.týždeň

List Barackovi

.andrej Bán .názory

Milý Barack – nepoznám protokol a tak mi prepáčte, odkundesovi zo strednej Európy, ak som nezdvorilý či nepatrične familiárny. Vy však viete, že to myslím dobre.

.týždeň

Pohoda Backstage 03

.juraj Kušnierik .názory

Na letisku nastalo desivé ticho. Najsmutnejší deň Pohody...

.týždeň

Trikrát na okraj

.martin Hanus .názory

Pri čítaní dnešnej Pravdy: o lekárovi Labašovi a Hedvige Malinovej, o myslení odborárov a tajomných úkazoch v Nižňanského STV.

.týždeň

Štefan Nižňanský je neslušný človek

.eva Čobejová .názory

Po dlhom čase som si prelistovala zopár Literárnych týždenníkov z jari a leta tohto roka. Ani ma tam nič veľmi neprekvapilo, až kým som nedošla po júnový rozhovor so Štefanom Nižňanským, riaditeľom Slovenskej televízie, ktorý s ním urobila Gabriela Rothmayerová.

.týždeň

Pohoda Backstage 01

.juraj Kušnierik .názory

Prišli sme do areálu. Prvý report zo zákulisia Pohody.

.týždeň

Najhorší hovorcovia

.martin Hanus .názory

Cuper, Tóthová, Macuška a tutti quanti urobili za Mečiara z pojmu "právny expert" to najhanlivejšie označenie. Za Fica zas nie je výhrou byť "hovorcom ministra". A úplnou hanbou je byť "hovorcom premiéra".