Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.profil
.týždeň

Varehaland

.časopis .profil 05.03.2011

Autor tohto článku sa na Zemplín vracia dlhé roky. Donedávna sa nazdával, že Mikuláš Vareha je bizarnou postavou pripravovaného veľkofilmu. Minulý týždeň však „herca“ zatkla polícia za daňový únik na úrovni ročného rozpočtu ministerstva vnútra.

.týždeň

Barónove nové šaty

.martin Hanus .časopis .profil 27.02.2011

Usvedčený plagiátor, ktorý sa neprávom hrdil doktorským titulom. Novinári ho z večera do rána odvrhli, no nemecký ľud ho naďalej miluje. Je možné, že ako minister obrany padne. Ale je tiež možné, že sa predsa len raz stane kancelárom.

.týždeň

Neúspešná eurolady

.eva Čobejová .časopis .profil 20.02.2011

Elena Kohútiková, kandidátka Slovenska, sa nestane členkou Výkonnej rady Európskej centrálnej banky. Ministri financií eurozóny jednomyseľne odporučili Belgičana Petra Praeta.

.týždeň

Alexandr Vondra: morálny rozmer

.časopis .profil 12.02.2011

Nejako sa nám to celé sype, zišlo na um nejednému z nás, keď sme sa dozvedeli, že český minister obrany Alexandr Vondra je zrejme namočený v polmiliardovej afére. Práve on totiž dosiaľ patril k bojovníkom proti korupcii.

.týždeň

Olga Domoradová: Žive Belarus!

.časopis .profil 05.02.2011

Mladá žena, ktorá vyrástla už po páde Železnej opony, túži po lepšej budúcnosti pre svoju vlasť. Na Štedrý večer ju zatkli na pokojnej sviečkovej demonštrácii, neuvažuje však, že sa z boja za slobodné Bielorusko stiahne.

.týždeň

Zuzana Fialová: Adrenalínová herečka

.eva Čobejová .časopis .profil 30.01.2011

Zuzana Fialová leží v moskovskej nemocnici, oprašuje ruštinu a občas komunikuje s novinármi o svojom zranení, ktoré utrpela pri samovražednom atentáte na letisku Domodedovo.

.týždeň

Príbeh padlého úradníka

.martin Hanus .časopis .profil 22.01.2011

Dlhých 20 rokov šéfoval vládnej legislatíve, poznal ho každý minister a azda ako jediný topúradník prežil všetky tri Mečiarove, dve Dzurindove aj Ficovu vládu. Až kým nenarazil na Sulíka. Zoznámte sa – Štefan Grman.

.týždeň

Chlapec s loptou

.peter Bálik .časopis .profil 16.01.2011

Argentínsky futbalista Lionel Messi druhýkrát po sebe obhájil Zlatú loptu, ocenenie pre najlepšieho hráča roka.

.týždeň

Michal Gučík: Herec a podnikateľ

.eva Čobejová .časopis .profil 10.01.2011

TA3 má nového generálneho riaditeľa. Je ním vyštudovaný herec a podnikateľ Michal Gučík.

.týždeň

Motivačná trénerka bez motivácie

.elena Akácsová .časopis .profil 12.12.2010

Keď v mladom veku zomrie človek, ktorý sa stal známy ako propagátor zdravého životného štýlu, vyzerá to ako nepodarený krutý vtip. Kruté je to však aj v prípade, že to označenie vlastne dostal omylom.