Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.hokej
.týždeň

Majstrovstvá sveta v hokeji 2020

.redakcia .šport .hokej 29.03.2020

V roku 2020 sa majstrovstvá sveta v hokeji neuskutočnia. Slovensko malo šťastie, existovala totiž možnosť, že by sa šampionát A-kategórie nekonal na Slovensku v roku 2019, ale až tento rok.

Nejde nám o zisky

Nejde nám o zisky

.dušan Mráz .šport .hokej 22.03.2020

Už takmer tridsať rokov pracujem v pozícii hokejového funkcionára. Začal som na poste šéfa komisie mládeže v zvolenskom klube, kde som neskôr zastával post viceprezidenta, časom prezidenta.

Chlapi a chlapci, dá sa to aj inak

Chlapi a chlapci, dá sa to aj inak

.martin Kohút .šport .hokej 15.03.2020

Tieto riadky by pred niekoľkými rokmi Martin Kohút, agresívny manažér v IT, nenapísal... 

Jukkova vízia ma oslovila

Jukkova vízia ma oslovila

.jiří Bicek .šport .hokej 08.03.2020

Od môjho posledného súťažného zápasu uplynulo nedávno deväťsto dní. Utiekli ako voda. S kariérou som sa lúčil nedobrovoľne. V deň posledného súťažného vystúpenia za HC Košice proti Banskej Bystrici v septembri 2017 som sa zranil. Rekonvalescencia trvala dlhšie, než som predpokladal. 

.týždeň

Learn to play vám môže pomôcť

.kevin McLaughlin .šport .hokej 23.02.2020

„Na Slovensku som bol za uplynulých dvadsať rokov asi tridsaťkrát. Druhý raz pri príležitosti zábavnovzdelávacieho programu Medzinárodnej hokejovej federácie s názvom Learn to play. Rád navštevujem Slovensko. Vaši ľudia sú milí, pozorní, priateľskí. Vidno, že stále ste krajina s bohatou hokejovou kultúrou. Zakaždým sa u vás naučím niečo nové.

O tréneroch, rodičoch a deťoch

O tréneroch, rodičoch a deťoch

.diana Kosová .šport .hokej 16.02.2020

Organizovaný šport začal na svete vznikať na prelome 19. a 20. storočia. V čase vzniku novodobých olympijských hier sa šport stal nástrojom porovnávania najlepších športovcov z najlepších krajín v jednotlivých športových odvetviach, a teda akousi propagandou krajiny, ktorá prinášala národnú hrdosť.

Hokej sa mení

Hokej sa mení

.craig Edward Ramsay .šport .hokej 09.02.2020

V slovenskom hokeji sa v ostatnom období často skloňuje slovo reforma. Potrebuje slovenský hokej reformu? Odpoveď je, že to chce tvrdú prácu. Život a kariéra ma naučili, že vždy musíte pracovať, vždy sa musíte zlepšovať. Hokej sa rýchlo mení.

.týždeň

Radosť, rešpekt, dôvera.

.rastislav Konečný .šport .hokej 02.02.2020

Keby sme chceli pomenovať to, čo chceme vidieť v našom hokeji, skúsme sa odraziť od týchto troch slov. Nie, nechcem sa púšťať do hĺbkových analýz, čo všetko nám v hokejovom hnutí chýba, čo robíme zle, na čom treba pracovať a v čom zaostávame oproti špičke. Tri slová. Radosť. Rešpekt. Dôvera.

.týždeň

Talenty nám odchádzajú do zahraničia

.šport .hokej 26.01.2020

Projekt budovania stredoškolských hokejových akadémií v ôsmich slovenských krajoch naberá reálne kontúry. 

Dievčatá na ľade

Dievčatá na ľade

.peter Kúdelka .šport .hokej 19.01.2020

Keby ste sa ma pred májom 2016 spýtali, aký mám názor na ženský hokej, pravdepodobne by som odpovedal, že by ho mali zrušiť. Dnes naň nedám dopustiť a snažím sa korigovať podobné hlúpe názory, aké som mal pred časom aj ja.

  • 1
  • 1. stránka z 2
  • 2