Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.hokej
O tréneroch, rodičoch a deťoch

O tréneroch, rodičoch a deťoch

.diana Kosová .šport .hokej

Organizovaný šport začal na svete vznikať na prelome 19. a 20. storočia. V čase vzniku novodobých olympijských hier sa šport stal nástrojom porovnávania najlepších športovcov z najlepších krajín v jednotlivých športových odvetviach, a teda akousi propagandou krajiny, ktorá prinášala národnú hrdosť.

Hokej sa mení

Hokej sa mení

.craig Edward Ramsay .šport .hokej

V slovenskom hokeji sa v ostatnom období často skloňuje slovo reforma. Potrebuje slovenský hokej reformu? Odpoveď je, že to chce tvrdú prácu. Život a kariéra ma naučili, že vždy musíte pracovať, vždy sa musíte zlepšovať. Hokej sa rýchlo mení.

.týždeň

Radosť, rešpekt, dôvera.

.rastislav Konečný .šport .hokej

Keby sme chceli pomenovať to, čo chceme vidieť v našom hokeji, skúsme sa odraziť od týchto troch slov. Nie, nechcem sa púšťať do hĺbkových analýz, čo všetko nám v hokejovom hnutí chýba, čo robíme zle, na čom treba pracovať a v čom zaostávame oproti špičke. Tri slová. Radosť. Rešpekt. Dôvera.

.týždeň

Talenty nám odchádzajú do zahraničia

.šport .hokej

Projekt budovania stredoškolských hokejových akadémií v ôsmich slovenských krajoch naberá reálne kontúry. 

Dievčatá na ľade

Dievčatá na ľade

.peter Kúdelka .šport .hokej

Keby ste sa ma pred májom 2016 spýtali, aký mám názor na ženský hokej, pravdepodobne by som odpovedal, že by ho mali zrušiť. Dnes naň nedám dopustiť a snažím sa korigovať podobné hlúpe názory, aké som mal pred časom aj ja.

Silné kluby

Silné kluby

.miroslav Lipovský .šport .hokej

Veľa ľudí sa ma pýtalo a stále pýta, prečo to robím a či som „samovrah“. Áno, podstupujem veľké riziko, ale mám rád hokej a ten ma nechce pustiť. Ako dlho to vydržím, to ukáže budúcnosť. No som tu a idem do toho.

.týždeň

Nový pohľad na úlohu športu

.richard Pavlikovský .šport .hokej

Hokej je na Slovensku tradične silnou témou. Nielenže vyvoláva emócie, ale tak nejako sme si zvykli, že vždy bol osvedčeným nástrojom našej identity.

Čo trápi náš hokej?

Čo trápi náš hokej?

.miroslav Šatan .šport .hokej

Približne pred polrokom som dal členom hokejového hnutia sľub, že ak si ma v júni na kongrese zvolia za prezidenta SZĽH, navštívim všetky kluby a budem s nimi diskutovať o budúcnosti. Najazdil som viac ako sedemtisíc kilometrov, môžem rekapitulovať. 

.týždeň

Ako rozvíjame náš hokej

.diana Kosová .šport .hokej

Mojím poslaním je vytvárať deťom bezpečné prostredie, v ktorom sa môžu rozvíjať do plnohodnotných osobností a zažívať pritom radosť z vlastného napredovania. A práve hokej v tom môže pomáhať.

Cieľ slovenského hokeja

Cieľ slovenského hokeja

.ján Filc .šport .hokej

Cieľom práce všetkých súčastí nášho hokeja má byť vytvorenie prostredia, v ktorom budú vyrastať hokejisti najvyššej kvality a popri nich aj veľká skupina mladých ľudí pripravená viesť v budúcnosti kvalitný osobný i pracovný život.

  • 1
  • 1. stránka z 2
  • 2