Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.hokej
Silné kluby

Silné kluby

.miroslav Lipovský .šport .hokej 12.01.2020

Veľa ľudí sa ma pýtalo a stále pýta, prečo to robím a či som „samovrah“. Áno, podstupujem veľké riziko, ale mám rád hokej a ten ma nechce pustiť. Ako dlho to vydržím, to ukáže budúcnosť. No som tu a idem do toho.

.týždeň

Nový pohľad na úlohu športu

.richard Pavlikovský .šport .hokej 05.01.2020

Hokej je na Slovensku tradične silnou témou. Nielenže vyvoláva emócie, ale tak nejako sme si zvykli, že vždy bol osvedčeným nástrojom našej identity.

Čo trápi náš hokej?

Čo trápi náš hokej?

.miroslav Šatan .šport .hokej 15.12.2019

Približne pred polrokom som dal členom hokejového hnutia sľub, že ak si ma v júni na kongrese zvolia za prezidenta SZĽH, navštívim všetky kluby a budem s nimi diskutovať o budúcnosti. Najazdil som viac ako sedemtisíc kilometrov, môžem rekapitulovať. 

.týždeň

Ako rozvíjame náš hokej

.diana Kosová .šport .hokej 08.12.2019

Mojím poslaním je vytvárať deťom bezpečné prostredie, v ktorom sa môžu rozvíjať do plnohodnotných osobností a zažívať pritom radosť z vlastného napredovania. A práve hokej v tom môže pomáhať.

Cieľ slovenského hokeja

Cieľ slovenského hokeja

.ján Filc .šport .hokej 02.12.2019

Cieľom práce všetkých súčastí nášho hokeja má byť vytvorenie prostredia, v ktorom budú vyrastať hokejisti najvyššej kvality a popri nich aj veľká skupina mladých ľudí pripravená viesť v budúcnosti kvalitný osobný i pracovný život.

Ramsay, Hudáček a Nagy

Ramsay, Hudáček a Nagy

.peter Bálik .dávid Jackanič .šport .hokej 26.05.2019

Naša reprezentácia má za sebou dvojité lúčenie. So šampionátom aj s žijúcou hokejovou legendou Lacom Nagyom. Rozlúči sa s ňou aj terajší tréner Craig Ramsay?

Vieme sa zlepšiť: hráč i fanúšik

Vieme sa zlepšiť: hráč i fanúšik

.peter Bálik .dávid Jackanič .šport .hokej 19.05.2019

Tohtoročný hokejový šampionát je zaujímavý nielen tým, že sa znova hrá na Slovensku. Skvelé slovenské výkony zatienené nepríliš kultúrnymi fanúšikmi, súboj o jednotku vo vstupnom drafte do NHL, no takisto vysoké prehry nehokejových národov. To všetko priniesli tohtoročné majstrovstvá sveta v hokeji.

Číslo 18 žije

Číslo 18 žije

.martin Mojžiš .šport .hokej 21.05.2018

Na tohtoročných majstrovstvách sveta išlo z hľadiska slovenskej hokejovej reprezentácie o veľa. Dopadlo to dobre. Asi najlepšie, ako mohlo. Podstatne lepšie, ako keby sme postúpili do štvrťfinále.

  • 1
  • 2
  • 2. stránka z 2