Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Najvyšší súd zrušil rozhodnutie ŠTS v kauze vraždy J.Kuciaka a M.Kušnírovej.

.týždeň

Fico má pravdu. SaS žúrkuje

.martin Hanus .názory

Sulíkovi liberáli začali zle. Veľmi zle. Celé dva mesiace po voľbách sú ich plné titulky novín, ktoré dvíhajú obočie alebo - v lepšom prípade - rozťahujú kútiky úst do neveriaceho úsmevu. A Richard Sulík? Ten má po svojej super volebnej noci stále výbornú náladu.

.týždeň

Cyprián, múzeum a Poliaci

.eva Čobejová .názory

Posedávala som na lavičke pred múzeom v bývalom Kláštore kartuziánov a prekvapili ma dve veci.

.týždeň

Krajina svätého Juraja

.tomáš Hupka .názory

Za Kaukazom leží krajina, ktorú z osemdesiatich percent tvoria hory a pohoria. Je to tiež krajina kláštorov, čo medzi prvými prijala kresťanstvo. Podľa legiend je jej história spätá so svätým Jurajom. Nesie aj jeho meno – Georgia, teda Gruzínsko

.týždeň

Obyčajní vtipálkovia

.martin Hanus .názory

Fakt, že štyria naozaj obyčajní ľudia vyvolali minulý týždeň pocit hroziacej vládnej apokalypsy, bol sám osebe na smiech. Po dnešnej tlačovke Igora Matoviča s Richardom Sulíkom sa nedá ani smiať – tu už bránica nevládze.

.týždeň

Cit pre mieru

.juraj Kušnierik .názory

Ružinovské Retro a nedostatok citu pre mieru.

.týždeň

AD Richard Rybníček: STV ako ďalej

.štefan Nižňanský .názory

V súlade so zákonom uverejňujeme odpoveď súčasného riaditeľa STV Štefana Nižňanského na článok Richarda Rybníčka, ktorý bol publikovaný na webovej stránke .týždňa.

.týždeň

Už zas máme sociálneho netvora

.eva Čobejová .názory

Máme nového sociálneho netvora. Každá pravicová vláda musí mať niekoho, koho budú médiám a nespokojným voličom podhadzovať ako obeť a symbol neempatie. Túto rolu bude evidentne hrať Jozef Mihál. Čiastočne aj svojou vinou, nenaučil sa ešte diplomatickému jazyku a "sociálnej citlivosti". Pokojne porozpráva aj o svojich nadštandardných príjmoch.

.týždeň

Zakopané sa stalo centrom gýča

.jozef Ryník .názory

Veľa Poliakov, ktorých som spoznal, mi tvrdilo, že radšej chodia na lyžovačku či letnú turistiku do našich teda slovenských Tatier. Ich argumenty boli jasné.