Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň doma
Milý Štefan,

Milý Štefan,

.fedor Gál .časopis .týždeň doma 21.08.2016

po nás, „svetrových ľuďoch Novembra" prišla generácia našich detí. Niektorí robia vedu na špičkových univerzitách, iní podnikajú v IT, ďalší sa venujú kadečomu. Napríklad aj Procházka.

Netreba byť Kennedy

Netreba byť Kennedy

.eva Čobejová .filip Olšovský .časopis .týždeň doma 21.08.2016

Robert Fico natočil začiatkom augusta domáce video. Bolo zvláštne. Hovoril o záchodovom pavúkovi, ale ešte zaujímavejšie bolo, ako premiér na tom videu pôsobil. O tom, ako fungujú tieto nové formáty politickej komunikácie, hovoríme s politológom Petrom Učňom a dvoma odborníkmi na politický marketing – Alžbětou Královou a Petrom Hajdinom.

.týždeň

Je to ďaleko a nič tam nie je

.denisa Gdovinová .časopis .týždeň doma 25.07.2016

A k tomu je tam ešte poriadna tma. No napriek tomu je výlet do Polonín zážitkom. Len s jednou podmienkou – nemôžete byť fajnovky a báť sa vyjsť do lesa aj v noci.

Komárno: Pevnosti i Rimania

Komárno: Pevnosti i Rimania

.lukáš Krivošík .časopis .týždeň doma 18.07.2016

Komárno je duchovným centrom maďarskej národnostnej menšiny na Slovensku. No toto etnicitou i dejinami rozdelené mesto má čo ponúknuť aj turistovi, ktorého zaujíma staršia história.

.týždeň

Moja Levoča

.andrej Bán .časopis .týždeň doma 10.07.2016

Levoča s hradbami dlhšími než má Praha a s najvyšším gotickým oltárom na svete je klenotom našich stredovekých miest.

.týždeň

Živý mŕtvy muž

.peter Schutz .časopis .týždeň doma 19.06.2016

Smer dobehol jeho najväčší škandál a najťažšia dilema: Podržať či obetovať ministra vnútra? Také či onaké rozhodnutie bude pritom mať veľmi dlhý dosah na budúcnosť politiky.

Doba a súmrak Kaliňáka

Doba a súmrak Kaliňáka

.peter Schutz .časopis .týždeň doma 13.06.2016

Po Piešťanoch a Váhostave je Bašternák tretí megaškandál Smeru s potenciálom zamávať stranou a meniť jej budúcnosť. Zdanlivo a nedávno ešte nezraniteľne sa javiaci minister vnútra síce ešte nie je na kolenách, ale trafili ho na najcitlivejšom mieste. 

.týždeň

Ako za Mečiara

.eva Čobejová .časopis .týždeň doma 29.05.2016

Premiér Robert Fico poskytol po svojom návrate z péenky prvý dlhý rozhovor. A to, čo porozprával, by si mal zapamätať každý, kto sníva o polepšenej vláde.

.týždeň

Emóciami na liberálov

.peter Schutz .časopis .týždeň doma 22.05.2016

Oznámením Jozefa Mihála, že sa nebude uchádzať o funkciu predsedu SAS, sa predbežne uzavrelo mediálne vzplanutie, ktoré vyvolal Sulík verdiktom o zvolaní kongresu o celý rok skôr.

.týždeň

Zrušiť Kotlebu?

.peter Schutz .časopis .týždeň doma 08.05.2016

Akoby nestačilo, že Kotlebova strana je evidentne extrémistická. Ešte aj vývoj a debata, ktoré parlamentná účasť extrémistov spustila, vykazujú mnohé extrémne znaky.