Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Koaličná kríza pokračuje. Remišová si nevie predstaviť pokračovanie koalície bez sebareflexie

.týždeň má nový web

.štefan Hríb .stĺpčeky .editorial

S potešením oznamujem, že sme spustili celkom novú podobu stránky www.tyzden.sk. Nájdete na nej mnoho nového vrátane nových relácií. Veľmi dúfam, že vám urobíme radosť.

.týždeň má nový web Natália Ložeková / natalialozekova.sk

nový web sme pripravovali viac ako šesť mesiacov. Za nami je veľa diskusií, hádok, zavrhnutých nápadov, ale hlavne premýšľania, ako posunúť našu stránku o triedu vyššie. Hodnotenie je samozrejme na vás, ale dovoľte mi už teraz povedať, že posun sa zrejme podaril.

Nový web chce byť vaším spoločníkom medzi dvoma vydaniami tlačeného .týždňa. A chceme ho robiť tak, aby sme šetrili váš čas. Nebudeme vás preto zaťažovať balastom a penou dní, vyberať a popisovať budeme len kľúčové udalosti dňa – a potom už len veci, ktoré sa nám zdajú krásne, múdre alebo prenikavo spracované. Aj preto sme uzatvorili exkluzívne spolupráce s top českými webmi, ako sú echo24, svobodneforum a tiež s vynikajúcou reláciou DVTV dua Drtinová-Veselovský. Uverejňovať budeme aj najlepšie diskusie Braňa Závodského z Rádia Expres a nový web otvoríme aj pre ďalšie osobnosti.

Samozrejme, jadrom nášho webu bude naša redakcia. Z nových relácií teraz upozorním len na Zvedavú vedu Martina Mojžiša, ktorá je zárukou špičkovej kvality vysvetľovania, a už jej prvý diel to nadmieru potvrdil. Z našich tradičných vecí ostávajú stĺpmi www.tyzden.sk diskusia Pod lampou, rôzne aktivity Eugena Kordu, redakčná rubrika .názory a kvalitné fotografie.

Chcem vás na tomto mieste o niečo veľmi dôležité poprosiť – ak sa vám náš nový web bude páčiť, neprestaňte si kupovať tlačené vydanie .týždňa. Pretože náš print a web sú dve formy toho istého sveta, ktorý sa navzájom potrebuje. Web potrebuje svoj tlačený .týždeň, a tlačený .týždeň potrebuje svoj web.

Žijeme dobu, v ktorej akoby prestalo záležať na faktoch – a mnohí to zvaľujú na internet. Ale my v .týždni si myslíme, že internet je skvelý nástroj a práve nový web www.tyzden.sk je našou snahou o rozumnú odpoveď.

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite