Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Dolu z hlavy!

.boba Baluchová .lifestyle .na cudzom mieste

V znamení pravidla „z leta do leta“ som sa na jún – júl presunula z Nového Zélandu do Európy, kde ma čakali povinnosti, prevažne príjemné – sieťovanie s inšpiratívnymi ľuďmi na konferenciách, seminároch, výjazdoch do terénu. Kopec pozitívnych zážitkov, ale aj jeden negatívny. Na Štrbskom Plese.

na konferencii o komunitnom organizovaní vo Vysokých Tatrách som viedla workshop a prednášku o úlohe médií v občianskom angažovaní sa. Po štyroch dňoch sedenia vnútri a čmárania po flipchartoch by bolo hriechom nevyjsť si do okolia, keď už bol náš hotel zasadený v srdci mestečka Štrbské Pleso. A tak som s kamarátkou vyrazila na hodinovú prechádzku okolo vody. Vonku bolo napriek júnovému slnku iba pár stupňov a schyľovalo sa k búrke. Nákrčník, dovtedy zrolovaný na kabáte, som si prispôsobila do tvaru kapucne. Zakryla som si ním kompletne vlasy pred vetrom a prvými kvapkami dažďa. Kráčala som v ústrety domácim aj turistom, keď mi odrazu jeden oprotiidúci chlapík v šiltovke, tielku a so psom v pätách zavelil: „Čo to máš na hlave? Daj si to dolu!“

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite