Opozícia prijala pri amnestiách poníženie – zavrhla lepší vlastný návrh, a potom dokonca aj vlastné požiadavky k tomu vládnemu. Zvíťazil strach. Štefan Hríb

Kariéra

Náš tím je malý, ale ambiciózny. Sme zapálení pre .týždeň a myšlienku, ktorú predstavuje. Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu:

šéfredaktor/ka pre web .týždňa

  • Miesto práce: Bratislava – centrum/ flexibilne (aj doma)
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Plat: dohodou

Pracovná náplň:

  • kreatívna tvorba obsahu a celkovej koncepcie webu
  • aktívna spolupráca pri vytváraní video obsahu
  • vyhľadávanie atraktívnych tém a ich spracovanie na web
  • koordinácia a úzka spolupráca s tímom redaktorov, webeditorov a grafikov redakcie, zodpovednosť za rozdelenie úloh a termínov
  • dohľad nad rastom návštevnosti a atraktivity webu
  • spravovanie FB stránok .týždňa
  • vyhodnocovanie štatistík jednotlivých sekcií a článkov

Požiadavky na pracovnú pozíciu:

  • orientácia v mediálnom prostredí
  • prehľad o politickom a spoločenskom dianí
  • výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
  • práca s Google Analytics a ďalšími štatistickými nástrojmi
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh
  • vysoké pracovné nasadenie a flexibilita
  • záujem o osobný rozvoj

Ponúkame:

  • práca v príjemnom tíme, v kreatívnom a priateľskom pracovnom prostredí
  • atraktívne, ale časovo náročné zamestnanie
  • možnosti účasti na rôznych kultúrno-spoločenských podujatiach
  • spolupráca na projektoch s renomovanými spoločnosťami

Ak Vás uvedená pozícia zaujala, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom na mailovú adresu: simsikova@tyzden.sk. Ďakujeme.

videoredaktor/ka

Videoredaktorov je na Slovensku málo a väčšina z nich pracuje práve u nás. Hľadáme ďalšieho, ktorý rozšíri náš tím, vďaka ktorému prinášame videá z diania na Slovensku. Náš človek musí mať kameru a softvér s tým súvisiaci v malíčku, zároveň prahne po novinárskej práci. Mal by dokázať viesť rozhovor a klásť otázky (aj tie nepríjemné). Ponúkame veľkú slobodu, flexibilitu a tím, v ktorom o nudu núdza nebude. Aj my máme čo vylepšovať, a tak chceme človeka s nápadmi, ktorý sa nebojí prejaviť svoj názor a nezľakne sa tvrdých stretov pri redaktorskej práci.

Záujemcovia si prejdú skúškou ohňom. Najprv posudzujeme motiváciu a doterajšie skúsenosti uchádzačov, vybraných pozveme na osobný pohovor, a potom dáme testovacie zadanie.

Neodradili sme ťa? Je to pre teba dobrá výzva? Tak píš na hr@tyzden.sk a pošli aj svoje CV, prípadne ukážku prác.