Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.štýl
.týždeň

Všetci nemusia odísť do lesov

.časopis .štýl 03.10.2010

Zoznámili sme sa v televíznej Lampe, kde ma zaujal nezvyklou kombináciou idealizmu a vecnosti, ako aj schopnosťou prirodzene premostiť zdanlivé paradoxy. Žije na lazoch, no má rád Bratislavu. Bol (a podľa mňa stále je) anarchistom, no volí pravicu. Na Zaježovú zaviedol mobilný signál, no má rád mystikov. Juraj Hipš.

.týždeň

Zlatý vek seniorov

.elena Akácsová .časopis .štýl 26.09.2010

Keď sa OSN začne zaoberať nejakou skupinou a venuje jej dokonca medzinárodný deň, prípadne týždeň až rok, je jasné, že skupina je v ohrození. V roku 1990 vyhlásilo Valné zhromaždenie OSN prvý október za Medzinárodný deň starších osôb.

Prokrastinujte zdravo!

Prokrastinujte zdravo!

.elena Akácsová .lifestyle .štýl 20.09.2010

Roztriedila som odpad, presadila kvety, vyprala tri práčky bielizne, opilníkovala som si nechty, vybavila platby, odpísala na maily a prečítala si spätne všetky statusy priateľov na Facebooku týždeň dozadu.

.týždeň

Cesta chleba

.časopis .štýl 05.09.2010

Hovorí sa, že človek sa odriekaného chleba najviac naje. Asi na tom niečo bude, lebo ja som si dlho myslela, že chlieb piecť doma nikdy nebudem – asi tak ako nikdy nebudem prať stojac po členky v studenej potočnej vode.

.týždeň

Mama hotel

.eva Čobejová .časopis .štýl 19.07.2010

Javí sa to tak, že toto leto riešia ženské lifestylové časopisy dva základné problémy – ako schudnúť do plaviek a ako dostať dospelého syna z domu.

.týždeň

Domolenka

.časopis .štýl 04.07.2010

Je zmyslom dovolenky zmena prostredia? Ak áno, tak najnovší trend, dovolenka strávená doma, je asi načisto nedovolenkový. Lenže milióny ľudí z krajín zasiahnutých hospodárskou krízou svojím správaním hlásajú niečo iné.

.týždeň

Španielsky opasok

.dana Miháliková .časopis .štýl 06.06.2010

Je odškrtnuté. Španieli na svojej ceste za blahobytom, občas dosť pojašenej, odstavili nablýskaný koč a vypriahli paripy. Káru plnú sklamania chcú tlačiť sami.

.týždeň

Hybaj tancovať!

.elena Akácsová .časopis .štýl 22.05.2010

Môže sa uchytiť tanečná šou? Priláka divákov? Tak sa pýtali mnohí začiatkom roku 2005, keď vtedy trojročná televízia JOJ spúšťala svoju vlastnú talentovú šou Miliónový tanec.

.týždeň

Späť k rieke

.eva Čobejová .časopis .štýl 03.05.2010

Bratislava sa vracia k rieke. Najmä tak sa vníma otvorenie nového centra Bratislavy na nábreží Dunaja.

.týždeň

Útek pred Vianocami

.časopis .štýl 20.12.2009

Možno by naozaj nebolo zlé, keby sme si mohli Vianoce vychutnávať bez protivných a čoraz menej kreatívnych reklám na rozličné supervýhodné a nekonečne zázračné produkty. Nehovoriac už o kvázihudbe, čo ich sprevádza. Určite by to bolo super.

  • 1
  • 2
  • 2. stránka z 4
  • 3
  • 4