Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.fototéma
.týždeň

Otvorený list Michalovi Kaščákovi

.juraj Malíček .časopis .fototéma

Alebo vlastne radšej nie, žiadny otvorený list, ale názov je to dobrý, tak ho nechajme. To bolo takto: Je piatok večer, stojím pod hlavným pódiom a užívam si koncert Tonyho Allena, v tej chvíli absolútny hudobný vrchol festivalu. Afro džez, afro bít, či ako sa to volá, aj fusion by sa mi zdalo namieste, do publika prúdi nenormálna energia, hrajú virtuózne a predsa živelne, krásne.

.týždeň

CD s melónovou kóliou

.rado Masaryk .časopis .fototéma

Billie sa rozosmial, keď na benzínke márne hľadal ľadový čaj bez cukru, a ja som mu ako náhradu priniesol oranžový ice tea s príchuťou kanabisu. Andrea vo štvrtok trochu poblúdila, no videla aspoň tri veci od Major Lazer; kedysi na ich hudbu robila choreografie. Podľa Jeffa dostali Smashing Pumpkins v Trenčíne najchutnejšiu večeru od začiatku európskeho turné.

.týždeň

Roth´n´Roll!

.boris Németh .časopis .fototéma

Každý rok som robil na Pohode približne to, čo všetci ostatní fotografi: Pobiehal som po areáli letiska, fotil ľudí, atmosféru a hudobné hviezdy na pódiách. Tento rok sme si však v .týždni povedali, že by sme sa na náš najväčší festival mohli pozrieť trochu inak.