MS, zápas číslo jeden, Nemecko

.štefan Hríb .názory

Prehra s Nemeckom 4:6 na úvod šampionátu. Z tribúny to vyzeralo takto:

Štefan Hríb

prvá tretina. Veľmi rýchle, obojstranne, Nemecko šikovné a viac šancí, Slovensko ukazuje potenciál, akoby sa ešte nadychovalo k vrcholnejším chvíľam, najlepší v tretine Pospíšil. Pozerať to zblízka je zážitok.

Druhá tretina. Vylúčenia Sukeľa a Čerešňáka (v hale fauly neopakujú, tak neviem či zbytočné), a po góle zlé rozhodnutie lavičky (Jano Lašák?) - a 0:2. Potom silné minúty, hala padala, prvý útok zámok a potom Pospíšil pekne na Feherváryho, 2:2 a tretí gól vo vzduchu. Ale chyba Čerešňáka a 2:3. Obecenstvo očakáva, čo so zápasom nakoniec urobí Slafkovský. Celkovo niečo ako svetové divadlo na ľade.

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.