Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.biznis príbeh
.týždeň

Sieť proti nervozite

.filip Olšovský .časopis .biznis príbeh 23.08.2015

Počet ľudí s inteligentným telefónom rastie obrovským tempom. Mobily sú čoraz rýchlejšie, majú viac funkcií a farieb. No o to častejšie ich treba nabíjať. V budúcnosti by to nemusel byť až taký problém.

.týždeň

Pracovať pre NATO je veľká prestíž

.časopis .biznis príbeh 07.03.2015

Nie je na Slovensku veľa firiem, ktoré dodávajú služby a technológie pre NATO. Aliter Technologies je jednou z nich.

.týždeň

Pravá India na Slovensku

.denisa Gdovinová .časopis .biznis príbeh 25.01.2015

Indická reštaurácia v centre Bratislavy si ako podtitul píše „autentická“. Indický majiteľ, indický šéfkuchár, pravé indické prísady a k tomu aj indická hudba a prostredie. A ešte aj indický názov Ashoka.

.týždeň

Čerstvá káva vďaka Barbore a Zuzane

.elena Akácsová .časopis .biznis príbeh 22.11.2014

Ako sa stane, že sa hydrogeológ s dobre našliapnutou vedeckou a pedagogickou kariérou stane pražiarom kávy a kaviarnikom? Tak, že sa ožení do Banskej Bystrice a pre každého tamojšieho zamestnávateľa vo fachu je overeducated.

.týždeň

Cestovka pre deti

.denisa Gdovinová .časopis .biznis príbeh 03.11.2014

Školy v prírode nemusia organizovať iba panie učiteľky. Ubytovanie, stravu, a dokonca aj program s animátormi si môžete objednať aj v detskej cestovnej kancelárii Slniečko. Tá zabezpečí ročne all inclusive pre viac ako desaťtisíc detí.

.týždeň

Alibaba v New Yorku

.denisa Gdovinová .časopis .biznis príbeh 04.10.2014

Najväčší čínsky internetový predajca expandoval do sveta. Vstup Alibabu na newyorskú burzu bol ekonómami ostro sledovaný a splnil všetky prehnané očakávania. Alibaba prelomil rekordy.

.týždeň

Otcovia oblohy

.denisa Gdovinová .časopis .biznis príbeh 28.09.2014

Viper SD-4 je ultraľahké lietadlo vyrobené v prešovskej firme Tomark. Napriek tomu, že jeho názov znamená v anglickom preklade „zmija“, podobá sa svojou eleganciou skôr na kovovú vážku.

.týždeň

Neutiecť z mestečka

.denisa Gdovinová .časopis .biznis príbeh 21.09.2014

Rozvíjať kultúru v regiónoch nie je ľahká úloha. Bardejov má však šťastie na ľudí, ktorí sa o to neúnavne snažia. Medzi nimi je aj dizajnér Peter Javorík, ktorý neznáša mestské nástenky, obalené do červeného plátna.

.týždeň

Rodinná jedáleň

.denisa Gdovinová .časopis .biznis príbeh 06.09.2014

Všetci si pamätáme školské jedálne z detstva, plné hliníkových príborov a zamračených kuchárok. V rodinnej jedálni u Lenky si však potrpia na príjemné prostredie. Jej zamestnancom sa vraj lepšie pracuje, lebo sa majú neustále na čom smiať.

.týždeň

K lietaniu treba mať úctu

.lukáš Krivošík .časopis .biznis príbeh 31.08.2014

Česká spoločnosť ABS Jets poskytuje biznis lety komfortnými lietadlami pre solventnú klientelu z Prahy i Bratislavy. Avšak jej generálny riaditeľ Vladimír Peták chce ukázať aj za hranicami Česka a Slovenska, že „východný“ pôvod nemusí znamenať pochybnú kvalitu.

  • 1
  • 1. stránka z 8
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • 8